STAY IN TOUCH

......

Last lazy days

CZ: Ne, že bychom minulé dny neměly co dělat, to ne, ale byla to docela pohodička, oproti minulému týdnu, kdy jsme měly pořád něco. Tyhle dny se víceméně skládaly ze snažení pochopit matiku, chození do drogerií, shlédnutí novinek v kosmetice, zkoušení testerů, chození na zmrzlinu, focení outfitů, focení se se třídou a z účasti na Shopping fever 2015.

EN:Last days I had quite nothing to do, compared to last week, when we were still somewhere and we had to do still something. My last days consisted of efforts to understand the math, going to the drugstore, testing cosmetics and the testers, ice skating, photoshoot for our next post and at the Forum Nová Karolina in Ostrava just started Shopping Fever 2015. moje nákupní horečka zlomila i podpatek
(o věcech, které jsem si pořídila díky téhle akci, se dozvíte v samostatném článku)

NARA bojuje v matice


když se Klárka snaží o rádoby uměleckou fotografii


sice matice nerozumíme ale vyfotíme se pro Vás!

Dneska nás zaujal stojan od UMY s lesky na rty.  


Teď na jaře a myslím, že nás to nepřejde ani v létě, jsme si zamilovaly "šťavnaté" barvy, jako je zářivě lososová, oranžová, apod. 

 Mě zaujala i tahle SMOKEY paletka stínů
bunda - MANGO // brýle - GATE // náušnice - dárek od Marki <3
Kláris se zmrzkou.  

 Já se zmrzkou ..

džínová bunda - Exe Jeans // top - PULL & BEAR // skinny jeans - TOPSHOP // "slip ony" - H&M 

Určitě chcem vědět, co teď děláte vy, jestli máte frmol, nebo taky pohodičku, jestli už máte taky ve městě to skvělé jarní počasí a vůbec jak se máte! ;-)


Vaše NARA <35 comments:

 1. Ten top z Pull&Bear je úžasný :)

  ReplyDelete
 2. Smokey paletka, se mi moc líbí..a jinak pěkný článek :) http://luccyablog.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Vždy som chcela vedieť, aké je to chodiť na topánke bez podpätku. Ale myslím, že to určite raz zistím :D Paletka je krásna, škoda, že je na Slovensku tak málo kozmetických značiek.-_- A u nás je tiež krásne počasie, ale v utorok sa to má vrátiť zase k tomu všelijakému :/
  GlitterCircus

  ReplyDelete
 4. Musím Vám znovu napísať na blog, pretože ste ma veľmi potešili s komentom na môj nový príspevok. Chválim znovu tieto krásne fotky, ktoré sú ako vyšité zo života. Vediete super prácu, keep going ! :)


  Môj BLOG /KLIK/

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM