STAY IN TOUCH

......

My summer musthaves 2015 // Klára


CZ: Sice před nedávnem teprve naplno začalo jaro, no na mě už dýchá tolik inspirace, že jsem si prostě už musela sestavit takový malý "Wishlist" s věcmi, které pro mě budou toto léto nutnost. Ačkoli jsem oranžovou, lososovou nebo růžovou ještě před nějakým časem neměla moc v oblibě, teď se jich nemůžu nabažit! Ve mě ty barvy prostě evokují léto, šťavnatost, hravost a prostě pohodu... už aby bylo léto! 

EN: The spring finally fully began, and I have so much of spring inspiration that I simply have had to build a little "Wishlist" to things that are going to be this summer necessity. Now I can not get enough of salmon pink, orange or red colour! These colors simply evoke in me summer, juiciness, playfulness.
Postřehli jste už v našich drogeriích novou řadu laků od Rity Ory? Já jsem z ní naprosto nadšená, ty barvy jsou podle mě na léto, naprosto dokonalé a vážně uvažuju nad tím, že si je koupím snad všechny! (Teda po jednom, nebo troškách, aby mě to nezruinovalo :D) Každopádně, vím, že si na sto procent koupím lak v odstínu číslo 408 Peachella! <3 (horní řada, druhý zleva) Nenechává mě chladnout ani ten žlutý, světle růžový, červený nebo oranžový!Mezi další moje nezbytnosti pro léto 2015 bude nejspíš patřit i Killer Queen Spring Reign od Katy Perry, vůně, která je krásně květinová, šťavnatá a ikdyž má v názvu jaro,  pro mě prostě perfektní na léto!


Rozhoduju se ale mezi Katy a Marcem, protože jeho Daisy Sorbet, je naprosto úžasná, a přiznejme si to, ten flakonek je tak roztomilý, že bych si ten parfém koupila už kvůli němu! Nemusí to být zrovna Yves Saint Laurent (ikdyž, jestli mi ho někdo hodláte koupit k narozeninám, nebráním Vám), ale mám nějaké tušení, že budu celé léto potřebovat nějakou pěknou červenou "clutch bag" .Tangle Teezer postrádám už od doby, kdy to začalo být velké BOOM. Pořád jsem si říkala, že ho nepotřebuju, že je to zbytečné, je přece hřeben jako hřeben, ne? NE! Díky tomu, že ho má spolužačka, jsem si ho mohla na vlastní vlasy kůži vyzkoušet a potvrdila se mi má domněnka, tenhle kartáč prostě musím mít! Myslím, že plavky, jsou v létě docela dost velká nezbytnost a jaké jiné, než právě TRIANGL? Myslím, že tyhle plavky rozdělily společnost na dva tábory: jedni je milují a druzí nesnáší. Mezi tím nic a nikdo není. Já jsem patřila mezi ty, co je neměli zrovna v lásce ale člověk se asi časem vyvíjí, nebo co...


Máslíčka na rty ASTOR jsou pro mě naprosto dokonalá. Miluju jejich "šťavnaté barvy a nehodlám zůstat jen při jedné. 


A co určitě budu v létě potřebovat je snad celá nová kolekce módního řetězce H&M, která je speciálně vyrobena pro festival Coachella! V kolekci se objevují hlavně kousky vhodné na fesťák, takže hodně střapců, květin, aztéckých vzorů. 
Máte už taky nějaké kousky, o kterých už teď víte, že vám v šatníku nesmí v létě chybět? 


Klára


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM