STAY IN TOUCH

......

Spring Prague 2015 through my phone

 Do Prahy jezdím docela často a ráda. Už jenom díky tomu, že v Praze studuje moje sestra medicínu (a úspěšně!), takže nám odpadá starost s noclehem, ale do Prahy mě to táhne už třeba i proto, že jsou zde i obchody a značky, které u nás zatím nejsou a samozřejmě kvůli památkám! (:D)   Ale důvod mojí poslední návštěvy nebyly tak úplně obchody (ale samozřejmě jsem kolem nich nemohla jen projít!), ale fakt, že jsem dostala od rodičů k narozeninám vstupenky na muzikál Mýdlový princ, který byl vážně skvělý, jak už výkony herců, tak i hudba, kostýmy, děj a všechno! :D  No a druhý důvod byly tak trochu moje vlasy. U kadeřníka jsem nebyla docela dlouho a moje vlasy už vážně potřebovaly trochu oživit a dodat života, no a kam jinam pak jít než do Toni&Guy?

EN: I travel quite often to the Prague and I´m inlove with this city. Just because my sister is studying medicine (and successfully!) in Prague, so we haven´t got worries about overnight. I love Prague because there are stores and brands that are not in Ostrava yet, and of course, because of the sights! But the reason of my last visit had not been completely shops (but of course I couldn´t just go around them and buy anything), but the fact that I got from my parents for a birthday tickets for a musical Mýdlový princ, which was really great, as well the music, costumes, storyline and everything! And the second reason were my hair. My hair were really bad already and they needed to revive and give a little life, and no where else, than in Toni & Guy!

pražské jarní trhy

V Bershce jsem ulovila skvělou černou Áčkovou sukni a v Topshopu černé skinny.Natali Ruden a Klára Nademlýnská... (Nati a Klára vždy u sebe! :3 :D)

 V TONI&GUY během akce


 Vím, že na Toni&Guy se teď pějí jen ódy a že je to teď jedna z nejvíce profláknutých a vyzdvihovaných značek a já nemůžu, než souhlasit! Personál (můj kadeřník Jakub) byl příjemný, kadeřníci jsou vážně profesionálové, kteří ví co dělají, a hlavně co Vám sluší a co ne.

a tady je výsledek.. (zkrácení asi o 5cm, zarovnání, péče, styling)


monacký princ v Praze.. 

kabát - MANGO // skinny jeans - TOPSHOP // oxfordky - CCC 


Rekapitulaci mé poslední návštěvy máme za sebou, snad se Vám fotky líbí a budu ráda, jestli nám napíšete, ve kterém ročním období máte Prahu nejraději, jestli jste byli v poslední době na nějakém muzikálu nebo v divadle a na čem, nebo třeba jestli máte zkušenosti se salónem a vůbec se značkou Toni & Guy. My pro Vás dále připravujem takový oddechový článek "Last lazy days", OOTD a spoustu dalšího. Máte se na co těšit!


Vaše NARA <3

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM