STAY IN TOUCH

......

What i have in my bag when i travel? #mytop10


Vážně bych neřekla, že pro mě bude těžší se sbalit na tři dny než na jedenáctidenní dovolenou! Ale je to tak, ten kufr už moc dobře nejde zavřít a to tam pár věcí ještě chybí!  No, každopádně, vzhledem k tomu, že se zrovna balím na cestu do Brna (proč, kam, nač, s kým se už připravuje článek, takže se všechno dozvíte!), tak mě napadlo, že se s vámi podělím o pro mě TOP deset věcí, které prostě musím v příruční tašce mít. Myslím, že bez nich bych se asi neobešla (jasně, že obešla! Ale byla bych dost mrzutá, kdybych něco z toho nechala doma). Ze všeho nejdřív vám představuji mojé příruční zavazadlo, kterým se pro tuto cestu stane moje kabelka z HOUSE. 
Tahle taška mě uchvátila vpodstatě hned. Potřebovala jsem nutně nějakou kvalitní velkou, černou tašku a tahle to všechno splňovala. No a navíc má hezké stříbrné detaily, jako třeba zipy na bocích. Mám ji moc ráda, do školy ji nosím denně a zatím všechno (jakoukoli zátěž) zvládá. 


No a tohle je už moje taška spolu s věcmi, které mi nesmí chybět při cestování. Začneme samozřejmě číslem 1) a to jsou moje oblíbená sluchátka SONY ZX 100, které jsou samozřejmě v bílé barvě (myslím, že zachvíli zjistíte, že bílou barvu miluju!), které mají báječný zvuk a nosím je denně, na běhání, jen tak když jdu venku (zachvíli zjistíte, že jsem závislá na hudbě) apod. Číslo 2) Žvýkačky, tak ty nosím pernamentně u sebe, nejen když cestuju (:D), takže mi v tašce nesmí chybět! Číslo 3) je deštník, myslím, že nám všem je jasné, proč mám u sebe deštník (opět :D). Kosmetický štětec s číslem 4) je pro mě další nutnost, protože ještě jsem nenašla pudr, který by vydržel celý den, takže je nutné přepudrovávat. S 5) kapesníčky, zajisté nemusím vysvětlovat, zkrátka rýma je zlo!Knížka je pro mě další must have, když cestuju, třeba delší vzdálenost vlakem nebo letadlem, tak si ráda přečtu knížku, takže 6) jsou pro mě 4 blondýnky Candace Bushnell, kterou zbožňuju.


O pudrování jsem už mluvila, ale neřekla jsem (nenapsala), který používám aktuálně. Je to tedy RIMMEL Stay Matte a je skvělý, mě moc vyhovuje, mám ho v odstínu 001 Transparent. 8) jsem označila telefon, v něm mám své oblíbené písničky, a navíc, dovede si vůbec někdo v 21.století vůbec představit alespoň jeden den bez telefonu? A korektor je 9) věc, kterou potřebuji nejen na cestách, samozřejmě. No a  10) peněženka s Bershky, kterou jsem si koupila poměrně nedávno, stála 300,- a hrozně se mi zalíbila ta bílo-zlatá kombinace. Ty zlaté detaily, jako zip a nápis na peněžence, mi příjdou vážně boží.. Dále mám v tašce teď už i pití, jídlo (bonbóny) a  foťák.

Tak to by bylo všechno, teď už víte co všechno mám v tašce, když cestuju, nebo aspoň, když cestuju do Brna. Tak se tady mějte a těšte se na článek a fotky z Brna, outfity a mnoho dalšího!

Klára INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM