STAY IN TOUCH

......

Emerald green


CZ: Už jsme Vám v "Home details by Klára" ukazovaly, jaké krásné náušnice jsme vyhráli v giveaway na blogu Shoesmaniac.cz krásné Lucky, které bychom chtěly ještě jednou moc a moc poděkovat, a tímto srdečně pozdravit. No a protože jsou ty náušnice tak krásné, byla by škoda se o ně nepodělit, takže se přímo nabízelo udělat photoshoot. Jedny z nich jsem už věnovala mamce, takže je bohužel neuvidíte, ty ostatní samozřejmě ano, tady je první dávka.

EN: Already we "Home details by Klara" showed you how beautiful earrings we won in the giveaway on the blog Shoesmaniac.cz of beautiful Lucka, who we would like to once again very much thank you and cordially greet. Well, because these earrings are so beautiful, it would be a shame to not share them with you. Some of them I already gave my mom, so unfortunately you can not see all of them but, of course, yes, here's the first batch.
. . . 
Děkujeme za otázky, už se Vás pár zeptalo a otázky to jsou vážně zajímavé, moc Vám děkujeme a nezapomeňte se nás ptát dál! 

(nejzajímavější dotaz od nás dostane malé překvápko!)
. . .top-  //  skinny jeans - TOPSHOP  //  slip-on - H&M  //  kabelka - Michael Kors  //  náušnice - GA

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM