STAY IN TOUCH

......

Home details // Klára


CZ: Možná jste už s mého instagramu pochopily, že jsem teď poslední dny doma, jsem nachlazená, mám nějaký zánět nebo co a zvětšené uzliny ale snad příští týden půjdu do školy, ať nemám moc dopisování, navíc prý psali i písemky, tak aťsi dohodnu termíny apod. Každopádně jsem aspoň mohla být doma, když mi pošťák doručil balíček od Lucky z blogu Shoesmaniac.cz, která mi poslala tři páry náušnic, které jsem, měla tu možnost, vyhrát v giveaway na jejím blogu, což mi připomnělo, že bychom pro Vás taky měly nějakou zajímavou vymyslet, a už se na ní pracuje!

EN: Who follows my instagram, he or she knows that I'm the last days at home, I'm cold, I have some inflammation or something, and enlarged lymph nodes but maybe next week I go to school. Anyway, at least I could be at home when the postman delivered my package from Lucky's blog Shoesmaniac.cz who sent me three pairs of earrings that I had the opportunity to win the giveaway on her blog, which reminded me that we for you also had some interesting invent, and already working on it!
No a protože se teda válím doma, napadlo mě, že vy vlastně ještě nevíte, jak to teda u mě vypadá, tak jsem pro Vás nějaké detaily mého pokoje nafotila.


Tady už mám uložené náušničky z GA, za které Lucce ještě jednou děkujeme :-)

Tohle je jeden z mých oblíbených nárámků, dostala jsem ho k narozeninám od Nati, je z limitované edice od Mathhew Williamson pro Lindex.


Miluju knihy Lauren Conrad, jestli se teď chcete zeptat, proč mám teda jenom dvě, odpovídám, že moje maminka vždy zapomene na jméno autorky, když mi některou z jejích knih chce koupit, třeba k narozkám :D

A tohle je kousíček mého kosmetického koutku. Ostatní make-up a doplňky mám schované v šuplíku, nemyslete si, že si vystačím s takovým málem :D


No, mezitím co jsem doma, jsem stihla dočíst dvě knihy a chystám se na Annu Kareninu, takže to má i své světlé stránky. Jinak pro Vás mám malé info o slevách, na které jsem natrefila, některé zanedlouho končí a neměli byste je propásnout.

V H&M do 24.5.2015 je doprava zdarma!  // Na mangooutlet.com mají do 17.5.  60% slevy!

       
Na e-shopu answear.cz probíhá nyní sleva 25% na obuv! //  Fashiondays.cz má nyní slevy až 30%!


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM