STAY IN TOUCH

......

My nails routine - péče o nehty


Už bych si dala ty prázdniny. Stejně ve škole je to teď o ničem, všichni už jsou unavení, netrpělivě čekáme konec roku my i učitelé, ti už taky nevědí co mluví, zrušili nám třídní výlet a prostě už by to chtělo léto! Každopádně na učení už pomalu ale jistě začínám dlabat, více méně důležité písemky mám z krku, tak snad se mi to na poslední chvíli nijak neposere nezmění. A dneska jsem měla důležitější věci na práci, obstarávat pro Vás něco, o čem zatím nesmím mluvit, a připravovala se na zítřejší jednu z nějvětších a nejslavnějších altletických událostí roku, ZLATÁ TRETRA, která se pořádá každý rok v Ostravě a tentokrát účast potvrdil i Usain Bolt! Můžete se tak těšit na report z této akce, na fotky, outfity, apod. No a dneska teda vrcholily přípravy, musela jsem si obstarat novou manikúru, tak mě napadlo, že vám shrnu moji rutinu péče o nehty.

EN: MY NAILS ROUTINEPořádné odlakování předchozího laku je snad základ. Úplné tabu je přelakovávat jeden lak druhým lakem.

Když si nehty důkladně odlakuji, malinko (opravdu jen malinko, abyste si nepoškodily povrch nehtu), kroužím pilníkem po nehtu, abych ho zbavila té mastné vrstvy, jenom ho tak zmatním. (Odstraňuji přitom i zbytky nehtové kůžičky z povrchu nehtu)

Zastřižení nehtové kůžičky pro mě bylo vždy záhadným uměním. Dřív jsem se trápila s manikúrníma nůžkama ale tyhle kleštičky jsou geniální a jde to s nimi samo!

Pak potírám nehet lakem (obvykle přetírám nejdřív bezbarvým lakem, ten mi ale před nedávnem došel).

Co mě na tom nejvíce nudí, je čekání, až lak zaschne. Musím ale říct, že RIMMELy zasychají opravdu rychle.

Já nejsem tak šikovná, abych nanesla lak jen na nehty, navíc mám nehty malé, takže kartáček laku mi vždycky zasáhne i kůžičku, je tak třeba vatovou tyčinkou toto zlo zneškodnit.

A pak nehty podle nálady třeba i dozdobím. Já se sladila do barev mých nových běžeckých bot, takže se můžete těšit na outfit!

Použité laky: COLORAMA - Maybelline (odst.č. 83), RITA ORA - RIMMEL (odst.č. 408), 60 SECONDS - RIMMEL (odst.č.622)INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM