STAY IN TOUCH

......

Český běh žen 2015
CZ: Předminulý týden v sobotu, kdy ještě byly tady v Ostravě ta největší vedra v tomhle roce, se konala běžecká akce určená pro ženy, na kterou jsme Vás i zvaly, a to Český běh žen 2015. Letos se pořádal již třetí ročník této akce, my s Nati jsme se zúčastnily poprvé ale určitě ne naposled. Skvělá organizace, welcome bag, skvělá organizace trati i během běhu a nakonec after party!  My jsme si vybraly běh na 2,5km a udělaly jsme dobře, ve 30ti stupních bychom asi ani víc neuběhly.

EN: Last week, on Saturday, when here was the biggest heat of this year, held a running event for women the Czech women running 2015. This year was held for the third year of this event, we with Nati we participated for the first time but certainly not the last. Great organization, welcome bag, great organization track during the run and after party! We chose to run for 2.5 kilometers and we made good in 30 degrees or more would probably expired.Náš závod začínal v 11.00 hodin, ale na místo konání (FORUM Nová Karolina Ostrava, Trojhalí) jsme musely dorazit už v půl deváté, abychom se zaprezentovaly, dostaly startovní čísla, vyzvedly si welcome bag, která obsahovala: funkční běžecké triko z kolekce Nike Running Dri fit, Energetický nápoj pro sportovce určen ženám s příchutí lesních plodů od společnosti Isostar, několik poukázek na slevy a zicherky pro upevnění startovního čísla.
Jestli vidíte vlevo tu nafukovací startovní bránu, tak odtud jsme vyrážely.

 Tady už jsme červené, napuchlé, s takovým tím skvělým pocitem po cvičení nebo běhu, a s medailí.


Medaili jsme dostaly ihned po doběhnutí, a je to podle nás vážně skvělý "suvenýr", taková hezká upomínka.A jestli Vás náhodou zajímá, jak jsme dopadly, tak myslím, že z ostudy kabát nemáme. Na naší trati v naší kategorii (od 6-34let) jsme se umístily: Nati 57. a já jako 59. ze 355 účastnic z naší věkové kategorie a celkově (ze všech účastnic stejné tratě ze všech kategoríí) ze 570 účastnic Nati doběhla jako 82. a já 84.

 . . .


Celkově máme z akce skvělý dojem, moc se nám líbíla organizace akce, milí pořadatelé, skvělá atmosféra a program! Přístě určitě doražte i vy!Oficiální stránky běhu, kde najdete podrobnosti i přihlášky: www.ceskybehzen.cz 

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM