STAY IN TOUCH

......

Students days + pozvánka na Český běh žen 2015!


CZ: Upřímně, ani to kafe mi nechutná při tom přemýšlení nad Vennovými diagrami a nad otázkou, zda vyplývá, že Některé X je Y, jestliže Každé Z není X. Vážně těm kecům, že na svá léta na gymplu budu ještě se slzou v oku vzpomínat (možná tak se slzou radosti v oku), nevěřím a vážně o nich pochybuju. Každopádně, k těm studentským létům to asi tak nějak patří, že občas se prostě učíte něco, o čem nejste zcela přesvědčeni, zda má vůbec někde ve světě nějaký význam. Ale teď již konec filozofování (na to budu mít dost času příští rok od září v semináři.. juchůůůů!). Doufám, že oceníte mé hluboké myšlenky a snahu o spisovnou češtinu.


EN: Help me, I need holidays already! I hate the ends of the school years. It´s the most stressfull part of the school year and I´m tired after all. I can´t wait for the holidays!

Test byl nakonec docela v pohodě, ikdyž myslím, že má šance na to, dostat jedničku na vysvědčení je již docela mizivá, ale co, kašlu na to.

Přistoupíme teď k té druhé části tohoto plnohodnotného článku a doufám, že už není pozdě Vás všechny pozvat na sportovní akci pro celou rodinu, která se pořádá tuto soboru 6.6. 2015 v Ostravě (již potřetí!) a jmenuje se (příhodně) Český běh žen 2015. Více info + přihlášky najdete na jejich webu www.ceskybehzen.cz. Jde o závod, který se běží v Ostravě, vybíráte si ze tří tratí (2,5 km; 5 km a 10 km). Doufám, že dorazíte, těšíme se na Vás!

Tak co, potkáme se s někým z Vás v Ostravě? 

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM