STAY IN TOUCH

......

Vyhrály jsme Giveaway!


CZ: Tenhle týden byl pro mě docela dost hektický. Čím blíž jsou prázdniny, tím víc se blíží i vysvědčení a s ním spojená uzavírka známek, a aby to moje vysvědčení alespoň nějak vypadalo, musím začít makat alespoň ke konci roku když už ně v průběhu. A tak bylo velmi milé překvapení, když mi uprostřed tohoto týdne přišel velmi milý balíček od ještě milejší Sabči z blogu Beautiful Savage, na kterém jsme měly to štěstí a vyhrály báječnou giveaway! Spolu s balíčkem a věcmi, které vám níže představím, jsme dostaly i ručně psaný dopis, který byl opravdu moc milý a moc nás potěšil.

EN: This week for me was pretty hectic. And so it was a very pleasant surprise when some box arrived in the middle of the week from nice Sabča from Beautiful Savage's blog, where we were lucky and won a fabulous giveaway! Along with the package and the things that you introduce below, and we got a handwritten letter, which was really nice and too pleased with.


První věc, kterou jsme v balíčku našly byl bezbarvý balzám na rty od Maybelline, BABY Lips, který snad ani moc představovat nemusím.

Dále jsme v balíčku našly tenhle bílý náhrdelník z korálků ve tvaru límečku, kterým jsme obdarovaly naší kamarádku, která z něj měla velkou radost.


Lak od Essence z řady Colour&Go v odstínu 105 Party princess mě ze začátku malinko vyděsil, každopádně po důkladném přezkoumání jsem dospěla k názoru, že si musím nutně udělat novou manikúru.Tyrkysovým náramkem z nápisem Someone special jsme udělaly radost naší další kamarádce.


Mýdlové růžičky jsme si s Nati rozdělily přesně na půl, 3 na 3.


Posledním dárkem v balíčku byl lesk na rty od Essence XXXL shine lipgloss v odstínu 022 Nude kiss, který ale bohužel už doma máme, takže nejspíš poputuje k někomu z vás.INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM