STAY IN TOUCH

......

Vyhrály jsme Giveaway!


CZ: Tenhle týden byl pro mě docela dost hektický. Čím blíž jsou prázdniny, tím víc se blíží i vysvědčení a s ním spojená uzavírka známek, a aby to moje vysvědčení alespoň nějak vypadalo, musím začít makat alespoň ke konci roku když už ně v průběhu. A tak bylo velmi milé překvapení, když mi uprostřed tohoto týdne přišel velmi milý balíček od ještě milejší Sabči z blogu Beautiful Savage, na kterém jsme měly to štěstí a vyhrály báječnou giveaway! Spolu s balíčkem a věcmi, které vám níže představím, jsme dostaly i ručně psaný dopis, který byl opravdu moc milý a moc nás potěšil.

EN: This week for me was pretty hectic. And so it was a very pleasant surprise when some box arrived in the middle of the week from nice Sabča from Beautiful Savage's blog, where we were lucky and won a fabulous giveaway! Along with the package and the things that you introduce below, and we got a handwritten letter, which was really nice and too pleased with.


První věc, kterou jsme v balíčku našly byl bezbarvý balzám na rty od Maybelline, BABY Lips, který snad ani moc představovat nemusím.

Dále jsme v balíčku našly tenhle bílý náhrdelník z korálků ve tvaru límečku, kterým jsme obdarovaly naší kamarádku, která z něj měla velkou radost.


Lak od Essence z řady Colour&Go v odstínu 105 Party princess mě ze začátku malinko vyděsil, každopádně po důkladném přezkoumání jsem dospěla k názoru, že si musím nutně udělat novou manikúru.Tyrkysovým náramkem z nápisem Someone special jsme udělaly radost naší další kamarádce.


Mýdlové růžičky jsme si s Nati rozdělily přesně na půl, 3 na 3.


Posledním dárkem v balíčku byl lesk na rty od Essence XXXL shine lipgloss v odstínu 022 Nude kiss, který ale bohužel už doma máme, takže nejspíš poputuje k někomu z vás.7 comments:

 1. Super výhra! :) Lak od Essence mám, a vyzerá na nechtoch krásne. Mydlové ružičky sú tiež úžasné :3
  GlitterCircus

  ReplyDelete
 2. Nádherná výhra. Ten lak se mi dost líbí, i lesk na rty, náhrdelník, prostě všechno. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. Krásna výhra, takže gratulujem! Ten náhrdelník sa mi páči najviac! Je úplne dokonalý, verím, že z neho vaša kamarátka mala obrovskú radosť :)
  pinkshaaark

  ReplyDelete
 4. som veľmi rada, že ste spokojné :) na oplátku ste vy mňa veľmi potešili týmto článkom ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Zauímavý článok, pozívam ťa na súťaž na mojom blogu:
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  http://www.lifewithmishel.blogspot.sk/2015/06/big-giveaway.html

  ReplyDelete
 6. K výhře gratuluju, nejvíce mě asi zaujaly ty mýdlové růžičky, jsem celkem koupelnový typ. :-D

  ReplyDelete
 7. Jéé, gratuluji, ten límec a ty růžičky jsou boží :)

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM