STAY IN TOUCH

......

MY FAVE SUMMER ESSENTIALS 2015

 

CZ: Už je za námi skoro třetí týden prázdnin, ale někteří z Vás se na dovolenou teprve chystají, a tak mě napadlo, že Vás třeba inspiruji při balení kosmetiky, která by se Vám mohla hodit. Všechny tyto věci jsem měla sebou v Turecku a dobře my posloužily, třeba se budou hodit i Vám.

EN: It is now behind us almost three weeks vacation, but some of you are still going on vacation, so I thought that you needed inspiration when packing cosmetics, which you might find useful. All of these things I had him in Turkey and we are well served, perhaps they will even throw you.Hledala jsem nějakou pořádnou voděodolnou řasenku, od které jsem neočekávalo nic jiného, než aby držela na řasách i při delším pobytu pod vodou, a to naprosto splnila řasenka od Dermacolu Volume Mania Maskara Waterproof.

Její štěteček mi vyhovoval, je pravda, že řasenka byla mokřejší, bylo tedy zapotřebí počkat, aby pořádně zaschla a potom držela jako přibitá, v opačném případě se obtiskává.

Dalším mým letním favoritem jsou máslíčka na rty, tedy něco mezi balzámem, rtěnkou a leskem na rty, do kterých jsem se naprosto zamilovala. Tenhle od ASTORu jsem dostala od holek k narozeninám v odstínu 011 Feeling Fine a je to opravdu krásná šťavnatá růžová barva, vážně úžasná na léto!

V létě a na sluníčku je zapotřebí se starat o pokožku více nežli v jiných ročních obdobích, to platí i pro rty, ty se také mohou lehce spálit, proto je důležité používat balzámy na rty, já používám Baby Lips, který asi nemusím představovat.

 Posledními produkty jsou pudr tmavšího odstínu, který patří mojí mamce, a který já používám místo bronzeru, Quattro eyeshadows od Essence, štěteček na řasy a na obočí a samozřejmě štětec na pudr od Ebelin.


Doufám, že jsem Vám alespoň maličko pomohla, nebo Vás inspirovala, dejte mi vědět, jaké věci nesmí chybět na dovolené Vám v kosmetické taštičce.NA BLOGU PROBÍHÁ GIVEAWAY: TADY

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM