STAY IN TOUCH

......

ONE SHIRT & 3 LOOKS


CZ: Já léto prostě zbožňuju a myslím, že snad každý člověk na světě, možná každý z rozdílných důvodů, např. kvůli sluníčka, teplým letním nocím, méně vrstvám oblečení, zmrzlině, prázdninám, bázénům, nebo alespoň kvůli těm úžasným letním slevám, léto snad musí milovat, alespoň každý správný shopaholic. No a právě i letní slevy mě přiměly k tomuto článku, protože i MANGO má slevy, a protože taky sháním novou bílou univerzální košili, která by prostě měla být součástí jakéhokoli šatníku, a já prostě miluju její kombinovatelnost!

EN: I just love summer so much. You know, for the sunny days, rest, relaxing, swimming pools, free time  or for the summer sales! And I really love the MANGOs sales, where I found amazing white shirt, which I really need! I love the way, how I can combinate it!

LINK na košily - ZDE
LINK for the shirt - HERE

Úplná klasika, bílá košile, roztrhané boyfriend jeans, nebo klidně i slim jeans, černé sako, celý outfit doplněný a zároveň rozbitý další barvou, nejčastěji červenou nebo tmavě modrou, která se objeví buď na botách nebo kabelce nebo obojím, doplněné nude kouřovým líčením a výraznou rtěnkou. 

Číslo dvě, to jsou šortky. S těmi bílou košili můžete také kombinovat! V létě tento outfit vynosíte při různých příležitostech, pokud si k bílé košili obléknete něčím zajímavé šortky, například s vysokým pasem, nějakým zajímavým potiskem nebo s výraznou barvou a doplníte hnědými koženými sandálky, kabelkou ve stejné barvě a pro odlehčení outfitu slamák, jste za hvězdu!Na bílé košili je skvělé to, že ji opravdu můžete zkombinovat snad se vším a pořád to vypadá skvěle! Samozřejmě i se sukní, která může být různě střižená, z různých materiálů a různých barev, já jsem si vybrala šedou zavinovací sukni, dále jsem zde zakomponovala tmavě modré lodičky a crossbody kabelku.


S čím nejraději nosíte vy vaši bílou košili?

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM