STAY IN TOUCH

......

Summer closet


CZ: Když jsem dneska po týdnu dorazila domů a viděla ten hrozný nepořádek v pokoji, který tam byl už určitě dřív a déle než ten týden, zhrozila jsem se a popadla mě jakási uklízecí mánie, takže jsem celé odpoledne uklízela, naprosto jsem si přerovnala šatnu, konečně jsem s ní už naprosto spokojená (tedy se svou půlkou, tu od bratra nehodlám už ani komentovat)! Pak samozřejmě celý pokoj, takovýto normální utírání prachu, vysávání, přerovnávání, objevování nových věcí, znovu objevování starých věcí, následné půlhodinové zkoumání oné či oné nalezené věci atd. No a když už jsem si tak hezky pouklízela v pokoji, zapla počítač a mrkla na blog, najednou se mě zmocnil nepotlačitelná pocit, že i NARA potřebuje uklidit a tak nějak přerovnat. Zrodil se tedy nový design blogu, a já doufám, že se Vám alespoň trochu líbí, protože po tom skoro čtyřhodinovém šťourání se v HTML a CSS už to vážně nehodlám měnit. 

EN: Today I finally decided to tidy my room. It was really great decision and all afternoon I was tidying. I cleaned all room and my closet up too. I´m finally fully satisfied with the closet (just with my half of the closet, the brothers one is in horrible condition). And after all, I wanted to just visit blog and I decided to tidy NARA too. And here you are, new template is out, so what do you think, do you like it? You have to, because I manipulated with HTML and CSS for ca. five hours! 
4 comments:

 1. blog vyzerá pekne a hortenzie milujem, máš ich krásne! :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Skvělý vzhled blogu teď máte, holky! :3 Taky bych takový chtěla :3 :D A úžasné fotky, mám úplně stejné zrcátko i rámeček na fotky :D :)
  Mějte se v lásce,
  http://janetsonrisa.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Blog vypadá vážně skvěle a taky potřebuju aby mě popadla uklízecí nálada a já si doma uklidila skříň :D
  ladycaterpillar

  ReplyDelete
 4. Veľmi pekný dizajn aj výzdoba stolíka :) Tiež sa odhodlávam si poriadne vyupratovať, tak snáď sa k tomu dostanem :D
  GlitterCircus

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM