STAY IN TOUCH

......

TÜRKIYE 2015 + GIVEAWAY!!CZ: Od prvního do jedenáctého července jsem byla s rodinou a přáteli na dovolené v Turecku, oblasti Alanya přesněji v městečku Okurcalar vzdáleného od města Alanya cca 37km. Ubytovaní jsme byli ve čtyřhvězdičkovém hotelu Club Aqua Plaza, ve čtvrtém patře, číslo pokoje 422. Tohle na dovolené prostě miluju - úplně vypnete a jenom si vychutnáváte rodinu a přátelé, bavíte se, řešíte jen jaký outfit ještě zdejší číšnici neviděli apod.

EN: From the first to July 11, I was with family and friends on holiday in Turkey, specifically in the area of Alanya town Okurcalar away from Alanya about 37 km. We were staying at the four star Hotel Club Aqua Plaza, fourth floor, room number 422. This is on holiday just love it - completely switch off and just enjoying your family and friends, you are talking to, what you are dealing with a local waitress outfit still have not seen the like.

Čti dál a zapoj se do turecké giveaway!!


ROOM & HOTEL DETAILS

BEACH & POOL DETAILSSWIMMWEAR - H&M


BIRTHDAY DINNER DETAILS

Protože jsem měla 9.7. narozeniny, připravili mi takovou malou oslavu, kdy jsme šli na večeři a zamluvili nám stůl, ten byl krásně nazdobený (myslím, že po našem odjezdu si zdejší flóra oddechne), číšnici mi zazpívali Happy Birthday a samozřejmě nechybělo turecké šampáňo, dort a sfoukávání svíček!
MOSQUE DETAILS


TURKISH FRIDAY MARKET DETAILS
ANTALYA AIRPORTDETAILS

. . . 
G I V E A W A Y

Pro ty, kteří vydrželi až do konce, tady teď mám tureckou giveaway a vůbec historicky první GA tady na NARA blogu.

zdroj obrázku: http://pictures.depop.com/b0/1266770/84548214.jpg

Vyhrát můžete originální tureckou taštičku plnou tureckých drobností, kterou můžete vidět, kterou jsem si vybrala já na tom pátečním tureckém trhu, a která mě tak očarovala, že jsem Vám ji musela vzít taky! Podle mě je úžasná, buď jako peněženka na drobné, což se teď v létě hodí, když třeba pojedete k vodě a nepotřebujete sebou víc než peníze na nanuka. Nebo skvělá MUST HAVE taštička první pomoci do tašky, kde můžete ukrýt hygienické blbosti, ale i makeup, apod. K taštičce dále dostanete dvě krabičky překvapení a jednu krabičku překvapení

Jestli jste se rozhodli prozkoumat, co za překvapení jsem si pro Vás přichystala, do GA se můžete zapojit následovně: 

POVINNÉ: 
1) Být z ČR nebo SR
2) Sledovat náš blog přes GFC (Google Friend Connect - vpravo v menu pod navigací), napsat do komentářů pod jakým jménem nás sledujete 
3) Dát LIKE naší FB page -  TADY (napsat jméno pod kterým sledujete) 
4) napsat do komentáře svůj e-mail 

NEPOVINNÉ (za každý splněný bod můžete napsat 1 komentář navíc) : 
1) Sledovat Klářin INSTAGRAM  TADY (napsat jméno pod kterým sledujete) 
2) Sledovat  INSTAGRAM  Nati TADY  (napsat jméno pod kterým sledujete)
3) Odebírat náš YT kanál TADY (napsat jméno pod kterým sledujete)

GIVEAWAY UKONČENA

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM