STAY IN TOUCH

......

1st September Outfit tips

Zdržím se komentáře nad tím, jak rychle to zase uteklo a že až bude škola se to zase bude ploužit, a přistoupím rovnou k věci a to, že zítra nás čeká, a po celý školní rok opět každé ráno čekat bude, dilema: Co si vzít na sebe? Já jsem si řekla, že to nenechám na poslední chvíli a že si svůj "Back to school" outfit vyeru vyjímečně den předem a ne jako každoročně ono ráno, protože to jsou pak zbytečné prostoje. 

Okey, I will not comment the speed of the time while is summer and I will talk about the serious problem. It´s about what I should dress 1st eptember, so "back to school outfit". It´s my everyyears dilema and I decided to choose the perfect look the day before, not the morning of the start of school year. So let´s get started! 

O outfitu č.1: Jako první jsem myslela, že bych na denní světlo poprvé vynesla mojí novou vestičku z F&F, podobnou jakou vidíte naobrázku, akorát, že černou a zkombinovala z hotem tohoto podzimu a to s denimem! Akorát, že vestička se pere, ale Vy se klidně můžete nechat inspirovat!

About outfit no.1: So, the main item of the first outfit or look is the beige vest. I love these vests and my the newest new in is the same as you can see in the picture, but it´s black one! 


Kde nakoupit jednotlivé kousky?
Where you can buy every of the item?

vesta - ZDE // košile - ZDE // boty - ZDE // džíny - ZDE // kabelka - ZDE 
vest - HERE // shirt - HERE // shoes - HERE // jeans - HERE // bag - HEREDruhý outfit je pro ty z Vás, kteří buď nemáte chuť experimentovat a dáte na osvědčenou klasiku. Sice je to outfit jednoduchý ale výsledek je pokaždé prostě skvělý!

Second outfit is for the part of you, who don´t want to experiment and you love classic. It looks amazing, always!

Kde nakoupit jednotlivé kousky?
Where you can buy every of the item?

crop top - ZDE // sako - ZDE // boty - ZDE // džíny - ZDE // kabelka - ZDE 
crop top - HERE // jacket - HERE // shoes - HERE // jeans - HERE // bag - HERE
No a konečně outfit, ve kterém výjdu zítra pravou nohou z bytu já, a to je mmoje oblíbená košile z MANGA, kožená sukně z výprodeje H&M, kabelka Céline, boty z CCC, které jste už mohli vidět v několika outfitech a klobouk.

And of course, you want to know my outfit for the first school day. So, shirt from MANGO, skirt from sales of H&M, heels from CCC, Céline bag and hat.

Kde nakoupit jednotlivé kousky?
Where you can buy every of the item?

košile - ZDE // sukně - H&M // boty - CCC // kabelka - Céline // klobouk - Tonak
shirt - HERE // skirtz H&M sales // heels - CCC // bag - Céline // hat - Tona


No, a my bychom obě Vám všem chtěly popřát hodně štěstí a vše nejlepší do nového školního roku, mnoho úspěchů a hlavně, neberte to zas tak vážně!

So, it´s the end of this article, and me and Natalie want to wish all of you just the all the best to the next school year, many of successes and the mainly, don´t care it so much!


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM