STAY IN TOUCH

......

LAST DAYS part2
 CZ: Uklidnily jsme se a první, co mě napadlo, bylo to, že zavolám taťkovi. Naštěstí to zvedl a řekl, že je v Brně. Řekla jsem všechno, co se nám stalo a taky to, jestli by nás nevyzvedl a nezavezl domů :) ..jakmile to odsouhlasil, tak mi spadl velký kámen ze srdce :D. Ale negativní na tom bylo to, že nás vyzvedl moc brzo a my jsme si nestačily prohlédnout vše, co jsme chtěly :)

EN: We calmed down and the first thing I thought was that I call my Dad. Fortunately, he got up and said he is in Brno. I said everything that happened to us and I wondered if he didn't pick us up a ride home :) .. when he agreed it, so a large rock dropped from the heart: D. But the negative thing was that he picked us too early and we didn't see everything we wanted :)


CZ: V pondělí bylo zataženo, ale i tak jsme si udělaly takový výlet na zámek Náměšt' na Hané, který byl vzdálený asi 1,5 hodiny pěšky od domu. Bohužel, jak to tak bývá, měli zrovna v pondělí zavřeno. Ale do zahrad byl vstup otevřený a taky zadarmo. Je to sice menší zámek, ale moc pěkný. Celkově se mi výlet moc líbil a užily jsme si ho :) ... a trochu toho dramatu být prostě musí ;)

EN: On Monday it was cloudy, but we have done such trip to the chateau Square 'in Hana, which was about 1.5 hour walk from the house. Unfortunately, as so often, they had just closed on Mondays. But it was the entrance to the gardens is open and free, too. It is a smaller chateau, but very nice. Overall I loved the trip and we enjoyed it :) ... and a bit of drama must be just;)

CZ: V dalších dnech se výrazně ochladilo, a to mě nakoplo k tomu, abych se zašla podívat na nové podzimní kolekce. Osobně mě velmi potěšilo H&M, kde už se mi dlouhou dobu nic nelíbilo. Koupila jsem si bleděmodrou oversized košili, dlouhý, vínový svetr a černé boty s platformou :) ,.. proto mu tedˇ dávám palec nahoru! A další obchod se skvělou kolekcí je Stradivarius ( momentálně nově otevřený v Ostravě v Avionu). Společně s Klárkou už tam máme koupeno pár kousků, ze kterých jsme opravdu nadšené! ( nebudu je ani vyjmenovávat, protože je brzy uvidíte v připravovaném článku :) )

EN: In the following days markedly colder, and it kicked me to do, I went to look at the new autumn collection. Personally, I was very pleased with H & M, where nothing was for a long time. I bought a a light blue oversized shirt, long, burgundy sweater and black boots with platform :) .. because now I give it a thumbs up! A another store is a great collection of Stradivarius (currently Newly opened in Ostrava Avion). Together with Klárka we already have bought a few pieces of which we're really excited! (I will not name them, because soon you will see in the upcoming article :))

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM