STAY IN TOUCH

......

STRADIVARIUS OSTRAVA


CZ: Včera 14.8. se v Ostravě v Avion Shopping Parku otevřel první obchod Stradivarius v okolí (alespoň o žádném jiném nevím), takže je jasné, že jsem to šla okouknout a neodešla jsem s prázdnou! Miluju interiér tohoto obchodu, je moc krásně zařízený a líbí se mi přístup personálu. Vše je tak bezprostřední, lidé jsou velice milí a sortiment je úžasný, nejradši bych vykoupila celý obchod!

EN: Yesterday 14th of August was opened first Stradivarius shop in Ostrava in Avion Shopping Park, so I had to check it up. And I was suprised, I love the shop so much! I think I found my new favourite shop! I love the interior and the staff are so nice. I´m interested with the assortment too. 


 CZ: "Moje" kabinka, personál napíše na kabinku, kde jste vaše jméno aby Vás nikdo nerušil a vy nemuseli zjišťovat, jestli v kabince někdo je nebo není. navíc se vyřeší problém, když nakupujete sami a vzali jste si špatnou velikost, stačí zazvonit a donesou Vám tu správnou!

EN: And it´s "my" cabine, where is written my name, so you know I´m there and you can find some other cabine. And what´s great, if you shop alone and you´re in cabine and you have some clothes there but in wrong size, you can ring on the employer and he gives you the right one! 
 CZ: Co jsem si koupila ve Stradivariu i dalších obchodech se dozvíte už brzo v outfitových článcích!
EN: What I bought in Stradivarius and in the others shop, you will see in our outfit post soon!


Nesponzorovaný článek.
Not sponsored post.

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM