STAY IN TOUCH

......

DIY arrow nails


Já miluju nude nehty, klasickou bílou francii nebo celé bílé nehty. Podle mě jsou bílé nehty skvělé na léto, miluju ten kontrast bílých nehtů s opálenou kůží! Sice léto nás už, jak se zdá, zcela opustilo, bílým nehtům zřejmě neodolám ani na podzim a když jsem na internetu zahlídla tyto nehty, musela jsem je hned vyzkoušet. Jestli se líbí i Vám, mám pro Vás návod krok za krokem!


I love nude nails, classic or all white. I think white nails are perfect for summer, I love the contrast of the white nails with suntanned skin. But I think, we can have white nails in Fall too and when I saw these on the net, I decided I have to try it! And if you like them too, read more, we have for you instruction step by step!


1) Nejdříve ošetříme nehet samotný a nehtovou kůžičku, tj. nehet popřípadě odlakujeme, ošetříme olejem, který nehet posílí a dodá mu vitamíny a různé další látky, poté zastřihneme nehtovou kůžičku pomocí kleštiček. Po ošetření nehtů zpilujeme povrch nehtů, odstraníme pouze tu lesklou vrtstvu, nehet zmatníme, aby nám na něj poté držela lepící páska.


2) Pak si nastříháme co nejtenčí proužky z lepící pásky, ze kterých budeme na nehtu tvořit šipky.3) Aby se nám lepící páska neodlepovala z nehtu, zalakujeme ji jednou vrstvou bezbarvého laku.

4) Teď už je čas na nalakování celého nehtu na bílo.

5) Po nalakování všech nehtů a zaschnutí, lepící pásku sundáme a celý výsledek zalakujeme průhledným lakem a začistíme okraje odlakovačem.  A máme hotovo!

NEZAPOMEŇTE SE ZAPOJIT DO GA O CUPCAKY, KTERÉ NEJSOU K SNĚDKU!

Určitě nám dejte vědět, jestli se DIY inspirujete a pokud ho vyzkoušíte, určitě nám někam hoďte fotku vašeho výsledku a napište nám to!


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM