STAY IN TOUCH

......

SHUT UP AND KISS ME


Pokaždé, když jsem v nákupním centru, říkám si, že se zaměřím čistě na barevné kousky, protože mám přece doma v šatníku miliony černých, bílých a šedých, které se sice skvěle kombinují ale jsou to smutní barvy, a když slýchávám ze všech stran, že mám experimentovat s barvami dokud jsem mladá (říkal to dneska i v televizi obávaný Maroš Kočišík v Nákupních Maniačkách, takže to bude pravda!), jenže nějakým zázrakem vždycky skončím u černé, bílé a šedé. Vždyť ono to stejně vypadá nejlépe! A bílých triček s černým nápisem není NIKDY dost, mám jich taky docela obstojnou sbírku, a nemyslete si, není tak úplně jednoduché najít bílé tričko zajímavého střihu s originálním nápisem, takže chápejte moje překvapení, když jsem jedno takové našla v GATU. Stálo mě asi 249,- a vzala jsem si ho v Mku, aby nebylo plně těsné, spíš trošku "oversized", ikdyž moje normální velikost je o dvě konfečkní velikosti menší, sedí mi skvěle, akorát jsem musela poprosit tetu, aby mi ho zkrátila, protože podle mě to jako crop top, prostě vypadá líp!

I´M WEARING:
T-shirt - GATE
Jeans - NEXT
Vest - F&F
Shoes - Stradivarius


Chtěly bychom Vás ještě jen informovat a zároveň v podstatě poprosit, protože zanedlouho začne hlasování o blogerku roku, ale abyste pro svou oblíbenou blogerku (blogerky!) mohli hlasovat, musíte ji nejdřív nominovat, a náš blog již, i přes docela krátkou existenci, můžete VY nominovat do kategorie "Cosmo Objev roku" (klik), za což bychom Vám byly neksutečně vděčné a moc by nás to potěšilo a v podstatě by to byla taková vaše zpětná vazba, že to co děláme, má pro někoho z Vás nějaký smysl. 

Děkujeme 
Nati a Klára xx

14 comments:

 1. Takže fotografa chválím, fotky jsou úžasné! Outfit je taky super, ta vesta je boží a botky jsou taky top ♥ :) A ráda vás nominuji, jste strašně šikovné a blog má styl! :)

  SweetElis

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to si nás moc potěšila Elis, jsme moc rády, že se Ti fotky líbí a samozřejmě i to, že náš blog ráda čteš, bude nám to velkou odměnou a motivuje nás to k další práci!

   Delete
 2. Nice vest :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete
 3. To tričko vážně vypadá suprově, byl to dobrý nápad :) A já to mám naprosto stejně, bílé tričko a nápis je prostě nutnost! .)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju, máš pravdu, není jich nikdy dost! ;-)

   Delete
 4. Super fotky! A tríčo teda chválím, vypadá krásně:))

  SWEETCITRUSLEMONADE

  ReplyDelete
 5. Tak to jsme na tom úplně stejně, pokaždé si říkám, že bych mohla nakoupit i nějaké barevnější kousky, ale v černé se cítím prostě nejlíp :) Ikdyž poslední dobou se už to vážně snažím změnit a alespoň něco barevnějšího ve skříni mám :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já se budu v obchodech dívat po burgundy kouscích 😉

   Delete
 6. Krásné fotky, moc ti to sluší :)
  Lovies 47

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM