STAY IN TOUCH

......

I wish burgundy & camel


CZ: Je tady další podzim, má další záminka k nakupovacím hystériím a dilematům v kabinkách. Jako každý rok, i letos se dušuju, že si prostě MUSÍM vybírat jen z těch barevných kousků, abych ten svůj šatník taky trošku obarvila. Myslím, že v podzimních měsících mi skvěle poslouží "Camel" a burgundy kousky. Na internetu je teď k vidění mnoho inspirativních článků a fotek, proto jsem brouzdala po e-shopech našich kamenných obchodů a pár kousků si vyhlédla!

EN: Next fall is here, so it´s time for fall shopping. Like always, this time too, I said to myself, I have to buy something colourful, because my closet is so dark and sometimes I think it´s little bit sad too. On the net there are many inspiring photos and posts, so I follow the e-shops of our common shop brands and I found really nice items!

1) KLOBOUKY: Já jsem si klobouky zamilovala. Sama vlastním jeden černý, ten mi dala babička, je kvalitní, od české značky TONAK a já si ho nemůžu vynachválit! Koupila bych si klidně tisíce klobouků v běžných obchodech, ale co mi přijde dost nelogické a smutné, je to, že naše obchody klobouky prodávají jen v jedné velikosti a to M, takže všechny mi jsou velké a nesedí mi. Snad už na to přišli a já si jeden v "camel" barvě nebo v burgundy pořídím! 

HATS: I really love hats, but I have just the black one! Because of our shops in our country, they sell hats just in "one size" so they are too big for my tiny head !

ODKAZY/LINKS:
2) SKINNY DŽÍNY: Divíte se, že bez nich dokážu žít? Já taky! Žila jsem v domění, že jsem dobře vybavená ale zjistila jsem, že vlastním jedny černé, ty nosím skoro pořád, jsou to teda "jeggins" a jsou tak pohodlné, že bych v nich mohla i spát! Dále mám jedny šedé a jedny boyfriend džíny. Během roku mi to nedošlo, ale když jsem si dělala pořádek v šatníku a viděla jsem, že nemám žádný džínový základ, staly se skinny mojí položkou na wishlistu číslem 1!

SKINNY JEANS: You´re asking me "How you can live without them?" right now, aren´t you? So my answer is: I don´t know too! I thought I have many of them, but I realised I have just one black jeggins, one grey leggins, one boyfriends jeans and one dark blue jeggins. 

ODKAZY/LINKS:

3) & 4) KABELKY: (Béžové crossbody): Když jsem tuhle kabelku na stránkách MOHITO viděla poprvé, prostě mi došlo, že ji musím mít!
BAGS: (Beige crossbody): When I saw this crossbody in the e-shop of MOHITO, I realise I really really need them!!

 (Vínový shopper bag): Shopper bagy jsem si oblíbila a tenhle v burgundy barvě není vyjímkou, do školy jsou naprosto ideální!
(Shopper bag): I love shopper bags, they are really practical and this bag in burgundy colour is really nice!

ODKAZY/LINKS:
5) PROPÍNACÍ SUKNĚ: Kdyby mi kdysi někdo řekl, když jsem byla menší a byla jsem nucena nosit tyhle sukně a to se mi hrozně nelíbily, že budou jednou trendy, asi se mu vysměju do obličeje. Asi jsem vážně zestárla a vyzrála, protože tyhle sukně jsou pro mě naprosto boží a určitě minimálně jednu musím mít!! 

BUTTON SKIRT: When I was a child, I hated these skirts. So, I´m really old, ´cause now I love them! I feel, I really need the one at least! 

ODKAZY/LINKS:


Doufám, že se Vám můj wishlist líbil, já doufám, že si něco z něj koupím a vy mi napište co si plánujete na podzim koupit vy! 
EN: I hope you like it, I hope I buy something from the wishlist and you can write me on comment, what want buy you for fall 2015!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM