STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK´S FASHION FINDS #3

OUTFIT 1

Je tady další neděle, což mě upřímně trošku děsí, protože se mi nechce vůbec věřit, že zase uplynul další týden od doby, co jsme přidaly článek, a to bylo právě "TWFF" (= This Week´s Fashion Finds). Každopádně je tady pro Vás další díl a s ním to, co nás zaujalo za celý tento týden, co se nám líbí, po čem koukáme v obchodě apod. Takže, pojďme rovnou začít první věcí, která mě nenechává chladnou (doslova!), a to jsou
roláky všeho druhu. Jako malá jsem je nesnášela a teď je chci ve všech barvách: burgundy, bílý, černý, šedý..! Ať už pletené, nebo jako tričko s krátkým rukávem! Tohle jsem si prostě zamilovala!

Moje další nutnost pro tento podzim budou i světle modré skinny džíny, které se skvěle hodí snad ke všemu, jak už ke sportovnějšímu outfitu, tak i k elegantnímu looku!
Posledním "objevem" za tento týden jsou kárované (nebo čtverečkované, jak chcete) sukně, které jsem si zamilovala při obhlídce LINDEXu! Podle mě jsou skvělé téměř na každou příležitost a na každodenní nošení a dodají šmrnc vašemu podzimnímu looku! 
Jaké objevy máte za tento týden vy a co je vaše letošní podzimní MUST HAVE?

Díky Vaším nominacím jsme se ocitly na seznamu nominovaných blogů za rok 2015 na Blogerku roku v kategorii COSMOOBJEV, moc Vám děkujeme a zde nás můžete podpořit hlasováním, děkujeme mockrát! 
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM