STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK´S FASHION FINDS #4


 Máme za sebou další  týden, ve kterém jsme objevily další kousky, o které se s vámi chceme podělit! Číslo jedna je pončo! Nejdříve jsme byla proti němu, ale postupem času měním svůj názor :D Skvěle oživí outfit a stane se jedním z výraznějších kousků v šatníku :)


Dále tady máme šály. Hlavně je kupujeme, aby nás zahřály, ale jsou taky opravdu skvělým doplňkem :)


Číslem 3 pro nás jsou kotníkové boty na podpatku, které jsou podle nás extrémně jednoduché na kombinaci, nadčasové a sluší každé postavě! Navíc, pokud máte problém s délkou noh jako my, jedno z řešení jsou i tyto boty skombinované s černými skinny, které vám tak opticky prodlouží nohy! 


Další náš objev za tento týden jsou třásně! Moc se nám líbí na vestách nebo bundách ale skvěle taky vypadá na botech, nemyslíte?Posledním objevem tohoto týdne je pro nás chystaná a právě připravovaná kolekce francouzské značky Balmain pro H&M. O této kolekci jste již mohli něco málo zaslechnou, na netu už kolují i první snímky z kolekce a všichni se na ni už moc těšíme. Bude to něco revolučního, kousek luxusu v obchodních řetězcích! Hlavními tvářemi této kampaně není nikdo jiný než Gigi Hadid spolu s Kendall Jenner a s Jourdanem Dunnem. Kolekce bude k dostání ve vybraných obchodech H&M a na e-shopu již od 5.listopadu!


Jaký je Váš objev za tento týden a slyšeli jste o kolekci Balmain pro H&M? 
Taky nezapomeňte, že pokud nás chcete podpořit v soutěži blogerek (ZDE), máte čas už jen do 30.října!


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM