STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK'S FASHION FINDS


Trocha dávka inspirace, tak by se též dal pojmenovat tento článek. Bude vycházet každý týden. Takový náš první pravidelně vydávaný článek ! Tedˇ přejděme na ten dnešní.. Jako první bych chtěla zmínit tenisky. My, jako většina blogerek, jsme si zamilovaly Adidas Superstar! Když se totiž doladí s elegantními prvky (sukně,klobouk,..) vyslouží si to opravdu WOW efekt! Tuto sezonu je to opravdu takový ten must-have kousek. 

Další je burgundy kabelka (vínová). Nemusí to být jen kabelka,může to být jakýkoliv kousek v šatníku ( např. svetr, kardigan, klobouk, sukně,..) Tato barva určitě patří k podzimním barvám a stoprocentně outfit prozáří! 

Klobouky! Je to kousek, který nemá úplně každý, včetně mě.. Chtěla bych si jeden takový pořídit, ale nevím, jestli mám na to odvahu. No uvidíme..Ale asi před pár dny jsem jeden zkoušela v Lindexu. Byl světle hnědý a seděl mi, ale neměla dostatečně hodně peněz, takže jsem ho nechala ležet v poličce :(

Sukně.. vybrala jsem denim propínací sukni, které jsou dalším top prvkem,  pokud se dobře zkombinují. Další možnost je sukně v délce midi ( ke kolenům). Tady je trošku problém, protože vybrat midi, která dobře sedí, je fakt v nadlidské síly! :D Ale pokud se tak stane, tak máte vyhráno. Zkombinovala bych ji s teniskami ( nejlépe bílé,béžové), basic tričkem, kloboukem a kabelkou.

A nakonec klasika- boyfriend roztrhané džíny. K nim se ani nemusí nic dodat. Možná jen to, že se v obchodech už objevily i džíny MOM a GIRLFRIEND, ale myslím, že  mi zatím stačí ty boyfriendky :D

Tak to je pro dnešek všechno. Pište do komentářů, jak se vám to líbilo nebo jestli byste tento článek chtěli každý týden :) Mějte se a zase příště!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM