STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK'S FASHION FINDS #7

Další týden za námi, další týden před námi a v mezičase jsme pro Vás nachystaly další #TWFF, pro ty, kteří třeba neví o co jde, je tady pro Vás další článek plný inspirace a kousků, které jsme tento týden objevily a které nás zaujaly, tak pojďme na to! 

Natálie: Po OVERSIZED svetrech můžete sáhnout stále kdykoli, je ale důležité poté outfit doplnit např. skinny jeans, aby se vyvážila postava. Oversized kousek by tedy měl být jen jeden a to např. jako top, nebo jako boyfriend jeans. 
Dále mě zaujalo tohle psaníčko. Tady je příklad toho, že se dá i takhle hezká kabelka sehnat i za menší peníze (obchod ALDO)


Klára: Dlouho jsem odolávala a nemohla jsem pochopit to šílenství kolem knee-high boots, ale nakonec jsem podlehla a tyto boty jsem si naprosto zamilovala! Podle mě zimní must-have kousek!


Šaty s roláčkem a ke kolenům, to je kousek, který mě tento týden také zaujal a po kterém teď pátrám v obchodech, podle mě skvěle kombinovatelný kousek, který se ve vašem šatníku neztratí!


Posledním kouskem a nikoli novinkou je pro mě bucket bag, tenhle typ kabelek jsem si naprosto zamilovala a nevím, kterou dřív vybrat!A co jste si za tento týden oblíbili vy? Je nějaký kousek, který se pro Vás stal zimním/vánočním must-have? INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM