STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK´S FASHION FINDS #8: CHRISTMAS EDITION


Krásnou první adventní neděli! Nechce se mi věřit, že od doby, kdy jsme blog založily uběhlo už více než půl roku a je tady prosinec a sním i Vánoce. Mám pocit, že to utíká čím dál, tím rychleji. Každopádně, Vánoce jsou pro mě čas relaxu, kdy spomalím a vychutnávám si tu atmosféru. Nerada v tomhle čase spěchám a nebo se za něčím hodím. A tak doufám, že u vy si najdete chvilku, kdy spomalíte a přečtete si tenhle článek o mých tipech na Vánoce. Dnešní TWFF nebude úplně o módě ale i tak věřím, že se Vám bude líbit! Vánoční světýlka jsou pro mě neodmyslitelnou součástí vánoční výzdoby a u mě v pokoji je vždy přesvětýlkováno, mám světýlka kolem knihovny, na oknech a kolem malého vánočního stromečku, prostě je zbožňuju!Vonné svíčky ale i ty nevonící k Vánocům prostě patří a já miluju svíčky Yankee Candle a už se nemůžu dočkat na nějaký vonný vosk s příchutí jablka, lesních plodů a skořice! Bez deky si neumím Vánoce, a vůbec celou zimu, ani představit. Jen tak se zachumlat do deky, vzít si knížku a číst, popíjet horký čaj, latté nebo třeba horké jablko, mmm... Já sama mám doma asi miliardu dek a každou z nich, v tomhle chladivém období, využiju! 


Dalším mým objevem jsou tyto pyramidky plné koření, k dochucení nápoje "horké jablko", které si nyní můžete vyrobit lehce doma, Vitana mě touto novinkou dostala a musím říct, že je to super! Na svůj nápoj budete potřebovat jen: (nejlépe 100%) jablečnou šťávu nebo džus, který ohřejete a na 1litr šťávy použijete 1 sáček s kořením, nechápe chvíli povařit na mírném plameni a za chvíli máte delikátní nápoj, kterým se zahřejete třeba po večerní procházce! Můžete si ho ještě vylepšit přidáním čerstvých kousků jalbka. A posledním mým objevem je nový korejský trend a tím jsou "glass nails" neboli nehty se střípků, podle mě vypadají naprosto božsky a plánuju si něco takovýho s nehty udělat i na štědrý večer. Možná se dočkáte i nějakého videotutoriálu.


To by bylo pro dnešek všechno, v příštím TWFF Vám představím své tipy na štědrovečerní outfit a další týden Vám své favority představí Nati, mějte se krásně a krásnou adventní neděli!INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM