STAY IN TOUCH

......

Christmas days details


Dobré silvestrovské ráno! Ze všeho nejdřív bych Vám chtěla popřát vše nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů, hodně spokojenosti a samozřejmě, ať se vám stále líbí náš blog! Našemu blogu bych do roku 2016 chtěla popřát také vše nejlepší a do nového roku mu přeji, aby byl pro čtenáře inspirativní, aby si třeba získal i nové čtenáře ale hlavně, aby byl pořád sám sebou a bavil nás tak, jako tomu bylo v roce 2015! 


Tak a teď se Vám pokusím přiblížit, jak jsem vánoční svátky strávila já. Každé ráno, bylo v podstatě stejné, vstala jsem (hodně pozdě!), koukala na Přátelé, udělala si k tomu i snídani a ležela jsem téměr celé dopoledne v posteli. 

 
Když se mi pořád nechtělo z postele, přišla mě z ní vytáhnout Jenny. Nakonec to vždy dopadlo tak, že jsme se válely obě! 


Celé Vánoční svátky jsem trávila v těchto neuvěřitelně pohodlných a krásných papučkách!

U nás je vánoční stromeček ozdoben světýlkama, vlastně i světýlka na oknech jsou, ve tvaru hvězdiček. Tyhle velké jsou z IKEA ale doma je máme už hrozně dlouho.

Až přečtu všechny knížky, které mám do školy, vrhnu se na ty, které jsem dostala pod stromečkem, už na mě čekají na nočním stolku spolu s bonbonkama Ferrero Küsschen, které mi dovezli příbuzní žijící v Německu.

Štětce Péti už mají své místo!

A po celé svátky si každý večer zapalujeme všechny 4 adventní svíčky.
Doufám, že se Vám článek líbil, užijte si dnešek a do roku 2016 vstupte pravou!
Za NARA blog
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM