STAY IN TOUCH

......

Co jsem dostala k Vánocům? - Klára


Všimla jsem si, že na většině blogů, čtenáře zajímá, co daná blogerka dostala k Vánocům. Tak nějak jsem předpokládala, že Vás by to taky mohlo zajímat, a tak jsem si pro Vás takový článek připravila.
První věc, kterou jsem pod vánočním stromečkem našla, byly tyhle hodinky Daniel Welington. Řemínek je z černé kůže a ciferník je pozlacený.

Druhým dárkem byl tenhle obal na telefon na běhání. Myslím, že to všichni znáte, díky tomuhle obalu nemusíte telefon mít v tašce, kapse nebo v ruce ale i tak ho máte při běhu sebou!

Toaletní voda Incandessence od Avonu byl další dárek, který jsem dostala a musím říct, že jsem z něj příjemně překvapená. Srdce vůně je tvořeno lilií, růží a mimósou. Dále stojí na základech tvořených esencemi dřeva a mošusu. Parfému dodávají mírně kořeněný, vřelý nádech.


Tento náramek se iniciálem mého jména mě taky moc potěšil. Náramky jsem dostala hned dva, tento a další je perličkový.


Po štětcích PetraLovely Hair jsem pokukovala už dlouho. Rozmýšlela jsem se nad různými značkami štětců a nakonec jsem se rozhodla, že podpoříme českou návrhářku těchto štětců a úžasnou  blogerku Péťu, kterou určitě všichni dobře znáte!

Dostala jsem tuto basic sadu bez pouzdra, ve které je 5 štětců a prvním z nich je štětec B02.

Dalším je štětec B01

Dále štětce na oči, B03, B04 a B05

Už jsem potřebovala taky něco jiného než jen učebnice nebo knížky k maturitě, které mě už ani nebaví číct, když vím, že je přečíst musím, tak jsem si vybrala knížky, které bych přečíst chtěla a první z nich je knížka Ines de la Fressange  Se šarmem Pařížanky.


Druhou knížkou a zároveň posledním dárkem, který Vám ukážu je knížka What wear where od autorek webu Who What Wear, je psaná v angličtině, takže zabiju dvě mouchy jednou ranou: něco se přiučím v módě i v angličtině!Dostala jsem ještě nějaké drobnosti, které ne, že by nestály za zmínku, ale chci si je nechat pro sebe a nebo by se Vám nemosely zdát zajímavé, nebo pro mě mají nějaký speciální význam, který byste stejně nepochopili. Doufám, že i vy jste dostali všechno, co jste si přáli, určitě se nám pochlubte!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM