STAY IN TOUCH

......

TWFF #9: Christmas Eve Outfit tips no.1Krásnou druhou adventní neděli, dnes zapalujeme už druhou svíčku a to znamená, že jsou Vánoce, zase o něco blíže, takže je ideální čas začít nechat inspirovat, co na sebe na Štědrý večer vzít, proto tady mám pro Vás několik outfitů, které bych si k vánočnímu stromečku vzala já. 
První outfit je pro mě zároveň ten nejoblíbenější, skládá se z flitrované sukně, která je v tomto outfitu dominantní a je na ní celý look postaven. Zbytek outfitů se nese v nude tónech. Další outfit, který jsem si vybrala, je postaven na červených šatech. Červená je pro mě prostě typická barva Vánoc a tak se mi tyto šaty jeví jako skvělá volba. Outfit dokonale podtrhne trochu výraznější líčení v teplých tónech.


A třetím, a zároveň posledním lookem, je tento, se skvostnou tmavě zelenou midi sukní, laděný do vánočních barev, tedy tmavě zelené a červené. Outfit je doplněn červenými lodičkami, náhrdelníkem, nehty a rtěnkou. Zbytek líčení je v opět v nude barvách.

Tak jak se Vám líbí tyto outfity, doufám, že jsem vás alepsoň maličko inspirovala, určitě mi napište, v čem půjdete k vánočnímu stromečku vy a příští týden se můžete těšit na vánoční outfity Nati. Mějte se!
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM