STAY IN TOUCH

......

CURRENT WISHLIST - FEBRUARY 2016


Krásnou sobotu čtenářky a čtenáři našeho blogu! Doufám, že si užíváte víkend, relaxujete a čerpáte sílu na další pracovní týden. Jestli jste si zrovna uvařili čaj, kávu, nebo si  prostě jen dáváte něco dobrého, tak jsem Vám k tomu připravila článek o mém aktuálním seznamu věcí, které zrovna teď nutně potřebuju! Jedná se zejména o tzv. basic věci, čili základní kousky každého šatníku. A já jsem s hrůzou zjistila, že některé z nich se musí obnovit, nebo že mi v šatníku úplně chybí!
První věcí, na kterou se při nakupování zaměřuju jsou roláky. Ve svém šatníku mám bílý a šedý s bílými pruhy. Měla jsem i černý. ale ten se při malé nehodě v pračce srazil, a tak se objevil na mém wishlistu spolu s černobílopruhovaným, šedým, v baby pink a v bordó.Dále z basic kousků, mi v šatníku (z neznámých důvodů) chybí obyčejné šedé tričko. Mám bílé, černé, černé s bílým okrajem, černé s dlouhým rukávem, bílé s černými nápisy ale nemám obyčejné šedé tričko.Pruhovaná mikina nebo svetřík s dlouhým rukávem je další položka na mém "přacím seznamu", a která mi chybí ve skříni. Je to jednoduchý ale efektní kousek, skvěle se kombinuje a snad nikdy nevýjde z módy! Černý kožený křivák je věc, kterou jsem měla, když jsem byla menší a křiváky teprve "začínaly být módní" a stále častěji se nosily. Já je v oblibě neměla, později se mi líbit začaly, tak jsem ten svůj začala nosit, jenže než jsem se nadála, tak jsem z něj vyrostla (ano, i já jsem z něčeho vyrostla!) Bílé džíny jsem v životě neměla a po pravdě ani jsem po nich netoužila, Říkala jsem si, že by mi jen přidaly optická kila navíc, a že by mi stejně neslušely. Každopádně jsem se postupem času zamilovala do outfitů s bílými skinny džínami, a tak alespoň jedny musí být moje!  Béžové "lace up shoes" mě nechávaly dlouhou dobu chladnou (jako na začátku snad většina módních trendů). Vídala jsem hlavně jejich černou variantu a moc jsem nechápala, co na těch botech všichni vidí. Navíc s mojí extra malou nohou, bych stejně žádné takové nesehnala. Ale když jsem uviděla na instagramu outfity s těmahle botama, začala jsem prohledávat internet a tyhle boty prostě musí být v mém botníku. Myslím, že mi krásně opticky prodlouží nohy a navíc budu o pár cenťáků vyšší! V podstatě stejná story jako s "lace up shoes" je i s béžovýma balerinkama, s tím rozdílem, že baleriny obecně moc nemusím, Už jen proto, že jsem malá a tyhle boty mi na výšce moc nepřidají. Ale občas prostě nemám náladu na podpadky a balerinky se špičkou v tělové barvě (alespoň opticky) vytváří krásné nohy! A konečně poslední bod mého aktuálního wishlistu, a tím je černá kabelka, ve které můžu bez obav nosit sešity, učebnice a svačinu. Prostě taková ta "everyday bag". Na e-shopu MOHITA jsem našla tuhle a asi jsem se zamilovala! 
Tak, to by bylo pro "dnešní seznam věcí, které prostě musím mít, jinak nebudu moct dále žít" všechno. Doufám, že se Vám článek líbil, že se Vám líbily i všechny ty kousky, že jsem Vás třeba inspirovala a u dalšího článku se na Vás budu já nebo Nati těšit! Krásný zbytek soboty a víkendu! 


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM