STAY IN TOUCH

......

THIS WEEK´S FASHION FINDS #9Hezký nedělní večer! Nastal čas, po malé pauze, opět na #TWFF a přináším Vám názor na 6 módních trendů, které se mi uplynulý týden zalíbily, nebo mě prostě něčím zaujaly. Prvním takovým trendem jsou "chlupaté bambulky na kabelky",... které ve své kolekci představila společnost FENDI jako "Monsters". Tahle "bambulka má své přívržence i hatery, nás minimálně zaujala a doteď se neumíme rozhodnout, jestli jsme pro nebo ne!


Do čeho jsem se ale na sto procent zamilovala je mramor. Nemyslím tím nutně schody, drahé vázy nebo krby. Zamilovala jsem se spíš do potisků a tapet mramoru. Nastaveno to mám na notebooku i v telefonu, vypadá to prostě luxusně!

 

Tohle není žádná novinka. Beanies vládnout světu už nějakou dobu. Tento týden, kdy byl jeden den jako na jaře a druhý sněžilo, se stala mojí nutností. Oblíbila jsem si šedou beanie bráchy, ten jí má ze ZARY. No a s tím počasím se váže i pletený cop, který se stal taky mým "everyday musthave", protože nesnáším, když mi vlasy lítají kolem hlavy a do pusy a všude, takže svázané vlasy pro mě byly top řešením. 


O "lace up heels" jsem už na blog psala, teď sbírám odvahu na nošení "lace up dress" a "lace up shirts". Za mě je to letní must-have kousek. 


Posledním kouskem dnešního článku jsou folk halenky! Podle mě to vypadá naprosto božsky! Další kousek, který prostě v létě musím mít! 
Tohle všechno mě tento týden zaujalo, co na to říkáte vy?

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM