STAY IN TOUCH

......

INSTA SUMMARY: 1

 

Poslední článek jsme vydaly přesně před čtrnácti dny, za což se obě stydíme. Každopádně ve škole byl teď takový frmol, že blog i vše ostatní muselo trošku stranou. Nyní jsme ale zpět v plné síle. Dneska odpoledne se chystám jít s Jenny na velkou procházku a chci trochu fotit. S Nati pro Vás chystáme velký HAUL, takže se můžete těšit na video o tom, co jsme si nedávno koupily a Nati pro Vás chystá vlog z Prahy, kde byla o víkendu, takže se máte na co těšit! Navíc už zanedlouho proběhne velká narozeninová giveaway, o které se Nati už zmiňovala. No a dneska pro Vás mám článek toho nejlepšího z mého IG profilu (@klararecmanova). 
Když náhodou nejsme aktivní na blogu nebo FB, jsme určitě na Instagramu, kde se snažíme co nejčastěji postovat fotky toho, co zrovna děláme, co se nám líbí, co Vám chceme doporučit apod. Na mém profilu se to začalo hemžit "good morning posty", kde Vám ukazuju co snídám a přeji i Vám krásný den. Tyhle tři u Vás měly největší úspěch. Dalšími "úspěšnými" fotkami jsou looky, většinou jde o OOTD, které se Vám taky líbí, což mě samozřejmě těší. 


No a jak už jsem se zmiňovala, tak Vám na IG občas i něco doporučuju a tak se i stalo u justDONUT, což je ta nejlepší domácí výrobna donutů v Ostravě! V outfitech jste zatím neměli možnost to postřehnout, ale v lednu jsem si nechala ostříhat ofinu, ze které jsem z počátku byla na nervy. Nebyla jsem zvyklá na to, že mi to pořád leze do očí, no teď jsem z ní nadšená! 

Doufám, že se Vám článek líbil, v dalším článku se Vám představí se svými IG posty Nati. Já Vám přeju krásné odpoledne a užijte si víkend! 
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM