STAY IN TOUCH

......

BIRTHDAY GIVEAWAY


 Krásný sobotní večer milé čtenářky (a čtenáři)! Tento týden byl poněkud hektický a stalo se hned několik věcí najednou: Nati je tetou, slyšely jsme evangelium podle houslí, navštívily (opět) Just. Donut, nafotily outfity, oslavily Natiiny narozeniny a slavíme první narozeniny našeho blogu! Ani se nám nechce věřit, že už je to rok, co jsme spolu tenhle blog založily. A protože máme ty nejlepší čtenáře na světě, rozhodly jsme se, že ikdyž narozeniny máme my, dárky dostanete vy! Rozhodly jsme se Vás obdarovat za vaši přízeň, za to, že nás čtete, že se necháváte inspirovat! Pro všechny naše čtenáře a čtenářky máme velkou narozeninovou giveaway, do které jsme produkty pečlivě vybíraly a najdete tam jen produkty, které samy používáme, které se nám líbí, nebo které nás zaujaly a je to ta velká Douglas taška plná věcí!

DOPLŇKY
 
My si bez doplňků naše outfity ani nedovedeme představit. Vždy máme alespoň náušnice, nebo řetízek. A tak pro vás máme hned 3 sady doplňků: perličkovou sadu (řetízek + náušnice), sadu náušnic a starorůžový set (náušnice + prstýnek)! Takový starter pack pro všechny slečny!
Naprostým letním must have jsou sluneční brýle a protože v zimě jsme zažily dost šedi a nudy, tak jsme pro Vás vybraly tyhle krásné barevné brýle, které skvěle oživí každý outfit!

 Stejně jako tato čelenka, která se už třetím rokem krásné hodí na festivaly, jen tak do města nebo na letní procházky!Že jsme si obě zamilovaly zapletené účesy, ať už boxerské culíky nebo různé drdoly a podobně, to už, myslím, není tajemstvím. A jestli se Vám také líbí, tak se Vám určitě budou hodit gumičky a na léto jaké jiné než barevné!


 KOSMETIKA
 Každý dobrý look si zaslouží i dobrý make-up a nám se tyhle monostíny od značky Essence zatím vždy osvědčily. S Nati jsme Vám vybraly takovou letní červeno-růžovou, odst.č.44 (it´s up to you). Klářiným oblíbeným produktem na rty, nejen v létě, je tenhle LIPCOLOR BUTTER od ASTORu! Rtěnka, lesk a balzám v jednom, který nanesete a o nic víc se nestaráte. Rty jsou vyživené, lesklé a obarvené! Pro vás jsme vybraly nesmrtelnou sytě červenou, která snad nikdy nevýjde z módy!

 A pro ty z Vás, které i tak rtěnkám neholdujete jsme vybraly Natiin oblíbený balzám na rty od Labella, který krásně hydratuje, vyživuje a rty lehce obarví.

 Dalším produktem, který pro Vás Nati vybrala, je set na nude kouřové líčení od H&M, který je navíc v moc krásném obalu, no ne?MANIKÚRA
Slečny často zapomínají, že dokonalý outfit často tvoří detaily a nehezké nepěstované nehty s poškrábaným lakem váš outfit na vyšší úroveň jistě nepostrčí. Proto jsme vám nachystaly sadu na francouzskou manikúru se 4mi sadami nálepek... ... sadu na kuličkové 3D nehty...


... a 5dílnou sadu našich oblíbených laků léto (jak jinak než barevných!


OBLEČENÍ
 Z oblečení tady pro Vás máme ponožky. Teď si asi říkáte: "Cože, ponožky?!" Jenže Kláře se teď zalíbil trend potištěných ponožek v teniskách v ohrnutými džínami a tak vám jedny pořídila!A to všechno může vyhrát jedna z vás (nebo jeden z vás)!
Vzhledem k tomu, že bychom chtěly obdarovat hlavně naše čtenářky a sledovatelky, tak musíte splnit 2 podmínky:

1) Být  pravidelnými čtenářkami přes GFC (vpravo v menu nebo klikni sem
2) Dej Subscribe našemu YT kanálu! (tady) 
3) Napiš nám do komentářů svůj e-mail, kde tě v případě výhry máme kontaktovat.

Při splnění těchto dalších podmínek můžeš hodit komentář navíc (za každou splněnou) a tak zvýšit svou šanci na výhru! 

1) Dej like naší FB page! (tady)
2) Dej "follow" na INSTAGRAM - Klára (tady)
3) Dej "follow" na INSTAGRAM - Nati (tady) 


Těšíme se na Vaše komentáře! 
N&K

GIVEAWAY UKOČENA - VÝHERKYNĚ:
Terulle Turynová

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM