STAY IN TOUCH

......

TONI&GUY EVENT | DE:CLONE


Krásnou neděli! Víkend uplynul jako voda, tak snad jste si ho i vy pořádně užili. Určitě jste v posledních dnech zaregistrovali, že se v sobotu, ve Slovanském domě v Praze, konala akce londýnské kadeřnické značky Toni&Guy -  DE:CLONE s podtitulem "Nebuď klon", která měla lidi motivovat k tomu, aby každý objevil a nestyděl se projevit svou jedinečnost a byl sám sebou. Každý jsme jiný, každý jsme svůj a přesně tohle se snažil T&G podpořit a tak spojil síly s parfumérií (a make-up artisty) Douglas a dali vzniknout této jedinečné akci. Vy se teď můžete na tuhle akci vydat společně s námi! 

Tak zaprvé, vstáváte společně s námi ve 4:35 abyste v 6:05 odjely vlakem do Ostravy, čekali hodinu na Pendolino a pokračovali do Prahy. Když sedíte na místech, zanedlouho se vynoří vaši další dva spolucestující, celkem v pohodě, říkáte si. Ale záhy zjišťujete, že vás chtějí z míst vyhodit, protože tohle opravdu nejsou vaše místa, protože číslování sice odpovídá ale spletli jste se o dva vagony. Pak už Vám cesta ubíhá celkem v pohodě. V Praze jste z Ostravy za tři hodiny a něco a tak ani nejste moc rozlámaní. Když vystoupíte, vymotáte se z toho šílenství na vlakáči, hledáte Slovanský dům. Napoprvé marně, vzdáváte to a tak jdete aspoň do Palladia. Druhý pokus je o něco úspěšnější, Slovanský dům jste našli a tak se vrháte dovnitř. Už z dálky se na vás smějí dvě sympatické hostesky, navigují vás rovně, vlevo a po schodech nahoru. Po zdolání schodů nevíte, čeho si máte všímat dřív, jestli kosmetiky, vlasových přípravků nebo alkoholu. Procházíte kolem stojanů s kosmetikou Douglas, kolem výstavky Rowenty, do sálu. Rytmická hudba, kulaté pódium uprostřed. Točité schody nahoru, kam vystoupáte a nacházíte se v show roomu Lindexu a českých návrhářů a návrhářek!


Následně fotíte outfity. V podstatě jde o to, že stavebním prvkem a (jinak řečeno alfou a omegou) je džínová bunda (obě - LEVIS) a pak už je to celé naruby. Doslova. Nati: černé tričko, bílé skinny (TOPSHOP), světlé boty (ZARA) a bandana šátek, na ten ještě příjde řada v některém z připravovaných outfitových článků, a Klára: bílé triko (C&A), černé skinny (F&F) a tmavé boty (STRADIVARIUS).

Po přehlídce oblečení scházíte opět schody dolů, (fotíte fotografii výše). Jdete omrknout jednotlivé kategorie stylingu: casual, creative, glamour a classic. Nestihly jste se ale nikde rezervovat a tak se musíte někam natlačit. A protože to docela dobře neumíte, máte sebou kamaráda, který to za vás udělá (díky Dane!).

Vašich vlasů se ujme sympatická kadeřnice T&G, která vám s vlasama začne čarovat. Sice si vyslechnete pár nadávek na hustotu vašich vlasů, máte v hlavě asi stopadesát sponek (a účes stále úplně nedrží a ještě před odjezdem jste stejně nuceni ho sundat), ale za pár minut máte na hlavě vykouzlený krásný zapletený drdůlek na levou stranu!

I s drdůlkem se přesouváte k pódiu (stojíte vedle manžela PetryLovelyHair - Míry, ahoj Míro! a Flabgee) a sledujete blogerské duo A cup of style (rozumějte Lucku s Nicole), Shopaholic Nicole a Petru (rozumějte PetraLovelyHair), jak mluví o chystané proměně jedné slečny. Dále potkáváte třeba slovenskou youtuberku Patty Image nebo StyleWithMe.Obědváte v kavárně. Ano, v kavárně, konkrétně v Creperii, kde si dáte salát s Camembertem a vaše kamarádka salát s kozím sýrem.

Po obědě se Vám vybije baterka ve foťáku. který jste celý večer před tím nabíjeli, takže jste mírně naštvaní ale brzo vás to přejde (rozumějte, byla jsem děsně nasraná a to až dokonce!). A tak se vracíte zpátky do Slovanského domu a vyblejsknete se tam. Vyhrajete ještě taťkovi nový AXE parfém v těle deodorantu. Stavíte se ještě na chickenburger a hranolky v mekáči, na cestu si koupíte McFlurry, jdete zkratkou na vlakáš a najednou je před váma zeď, musíte se vrátit, nestíhte a na hlavák dobíháte celí splavení a do vlaku nastupujete z posledních sil a s pocitem, že vyplivnete plíce. Domů ale odjíždíte spokojeni a dopřáváte si milkshake (rozumějte, to roztáté McFlurry).

Tak tohle byl naše (a vaše) sobota v Praze, jak jsme (jste) ji strávili, se můžete mrknout i ve videu:


A nezapomeňte, že tady stále probíhá velká narozeninová giveaway! 

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM