STAY IN TOUCH

......

SÁZEJTE NA KRÁSU EVENT | YVES ROCHER

Ahoj všichni! Dneska bych vám ráda představila novou kampaň Yves Rocher - "Sázejte na krásu" 😊
Tato akce probíhá od 16.5. do 5.6. 2016. a spočívá v tom,
že pokud si v tomto období koupíš rtěnku Yves Rocher (vztahuje se to na Hydratační rtěnky v tužce, Lesklé rtěnky, Krémové hydratační rtěnky, Rtěnky Grand Rouge a Lesk na rty Sexy Pulp) a nebo koupíš náramek s piktogramem stromu, vysadí se za každý prodaný kus jeden strom! 😊

Yves Rocher také dlouhodobě vysazuje stromy za nákup regeneračního krému na den
a noc, jemného hydratačního krému na obličej a tělo a šamponu pro zářivé vlasy.Do této jedinečné akce se zapojily i známé české blogerky, jako třeba duo A cup of Style, Brixhauz, Dom by Dom nebo dblog by Dominika.  

Máme rády akce, které mají nějaký hlubší smysl a moc nás koncept Yves Rocher baví a rády se do něj zapojíme! A co vy?
Mějte se pěkně! <3 Nati4 comments:

 1. Tahle akce je určitě super a má něco do sebe! Ale naštvalo mě, že jsem zrovna o víkendu byla po dlouhé době ve městě, kde je právě i Yves Rocher a nenapadlo mě tam zajít :( Ráda bych tuto akci podpořila :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 2. Ještě máš měsíc čas, tak snad to stihneš! :-)

  - Klára

  ReplyDelete
 3. Podle mě super nápad, určitě se na nějakou rtěnku kouknu, ale ta jejich akce s blogerkama mi moc sympatická není. Z mého pohledu to jen zpropagovaly, být na jejich místě, prostě jdu do té prodejny a nějakou rtěnku si koupím, abych šla jakože příkladem, ale když dostaly všechny odstíny zadarmo, tak tu akci jen ukázaly pár lidem a to je vše.
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Za nás taky super nápad a moc rády ho podpoříme. Takových kampaní by mělo být více! A co se blogerek týče, mě to vůbec nevadí, že to dostaly zadarmo, vlastně je to docela logické, že dostaly to, co by si jinak koupily aby pomohly. Podle mě to dostaly místo finanční odměny, kterou určitě za takovéhle kampaně dostávají a ikdyby ty peníze dostaly, stejně by si ty rtěnky koupily, jasně, ne všechny ale i tak. Tohle mi prostě nevadí ale děkujeme za názor! :-)

   - Klára

   Delete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM