STAY IN TOUCH

......

SUMMER VIBES IN CROATIA

Krásné pondělí vážení! Nebojte se, nezapomněly jsme. Ani na vás, ani na blog. Právě naopak, celý týden jsme pro Vás všechno dokumentovaly! Jak jste mohli slyšet v našem haulu (TADY), minulý pátek jsme odjely se třídou do Chorvatska na turisťák. Takže máme pro Vás kupu fotek, tak hurá na to!

  

Jely jsme, jak jinak, autobusem, což teda nebylo nijak pohodlný, spíš to byla taková bojovka, jakože kdo si lépe lehne a usne déle než na 15 minut. Nati jednoznačně vedla.


Bydlely jsme ve stanech v kempu v Baško Polje, kde kamp byl spíš menší vesnice. Pro mě byla jen ta cesta k moři a zase zpátky do kempu nadlidský sportovní výkon. Během toho týdne, který jsme v Chorvatsku strávily jsme navštívily Baška Voda, Omiš, Brela, Split, Brač a raftovaly jsme po Cetině. A nakonec jsme si i zalozily. S Nati jsme vyšplhaly 25 metrů, za což si i my samy tleskáme!


No a já dopíšu tenhle článek, nasdílím a běžím zase balit kufr(y). Zítra s Nati odjíždíme do Německa, takže sledujte náš facebook nebo instagramy, abyste byli v obraze! Mějte se krásně a přeju krásný týden!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM