STAY IN TOUCH

......

SUMMER VIBES IN CROATIA

Krásné pondělí vážení! Nebojte se, nezapomněly jsme. Ani na vás, ani na blog. Právě naopak, celý týden jsme pro Vás všechno dokumentovaly! Jak jste mohli slyšet v našem haulu (TADY), minulý pátek jsme odjely se třídou do Chorvatska na turisťák. Takže máme pro Vás kupu fotek, tak hurá na to!

  

Jely jsme, jak jinak, autobusem, což teda nebylo nijak pohodlný, spíš to byla taková bojovka, jakože kdo si lépe lehne a usne déle než na 15 minut. Nati jednoznačně vedla.


Bydlely jsme ve stanech v kempu v Baško Polje, kde kamp byl spíš menší vesnice. Pro mě byla jen ta cesta k moři a zase zpátky do kempu nadlidský sportovní výkon. Během toho týdne, který jsme v Chorvatsku strávily jsme navštívily Baška Voda, Omiš, Brela, Split, Brač a raftovaly jsme po Cetině. A nakonec jsme si i zalozily. S Nati jsme vyšplhaly 25 metrů, za což si i my samy tleskáme!


No a já dopíšu tenhle článek, nasdílím a běžím zase balit kufr(y). Zítra s Nati odjíždíme do Německa, takže sledujte náš facebook nebo instagramy, abyste byli v obraze! Mějte se krásně a přeju krásný týden!

5 comments:

 1. Tyjo, to raftování a lezení vám docela závidím :). Taky jsem byla nedávno se školou na takovémhle výletě a souhlasím, že ty cesty autobusem jsou někdy peklo, i když já jsem teda zvyklá většinu cesty prospat se sluchátkama a posloucháním písniček, takže mi to ani tak nevadí. Ale zase si říkám, že nejet autobusem, tak to neni to pravý školní ořechový :D.
  Zvu vás na giveaway, která probíhá na mém blogu! :)
  Catamount GIVEAWAY

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky! Úplne ste mi pripomenuli moju minuloročnú dovolenku na Makarskej rivére ♥♥ Hneď by som sa tam vrátila :D
  Girl with pink nails

  ReplyDelete
 3. Tak to vám docela závidím, že vaše škola pořádá něco podobného, muselo to být skvělé! :) Fotky jsou krásné :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. Moc krásné fotky, věřím, že jste si to užily :) U nás ve škole takovéto výlety nemáme, což mě docela mrzí :(

  SweetElis

  ReplyDelete
 5. Miluju Chorvatsko :) Krásné fotky a blog :)
  Veronika

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM