STAY IN TOUCH

......

CANARY ISLANDS | GRAN CANARIA

Krásné prázdninové ráno! :) Taky se Vám zdá, jakoby ty prázdniny teprve začaly a to máme polovinu už za sebou! Vůbec se nám to nechce věřit...  nicméně jsme byly obě velmi pilné a připravovaly jsme pro vás různé články, videa, přicházely jsme s novými nápady, kterými bychom oživily blog a v neposlední řadě jsme cestovaly. Já jsem letos s rodinou zamířila na Kanárské ostrovy, na GRAN CANARIA, což je velmi krásný ostrov, kde můžete najít jak jemný, žlutý písek, tak i černý písek nebo kamenitou pláž! Ano, taky jsem se divila :D

Pro ostrov je typický i silnější vítr, a tudíž i větší vlny. Takže pokud jste milovníky plavání, musíte si počkat až vítr trochu ustane (což je tady málokdy) nebo využít bazén v hotelu. Taková zvláštnost je to, že na jihu ostrova (kde jsme bydleli) je každý den přes 30 stupňů a na severu je permanentně mrholí. Takže když jsme byli na celodenním výletě po celém ostrově, tak jsme na severu museli použít deštník :D  Co se jim ale nemůže upřít jsou jejich dlouhé pláže, po kterých se vydává doslova na tůru spousta lidí :D takové davy, co chodí podél pobřeží jsem ještě neviděla. Úplně normální je , když kolem vás na pláži projdou stovky lidí s batůžky.
Tak jsme se taky nechali zlákat a jednou jsme si udělali taky takový menší výlet a ušli 10 km až do dalšího letoviska. Rozhodně doporučuju! :)

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM