STAY IN TOUCH

......

OUR FAVOURITE SUMMER TRENDS 2016 | 2

Jak jsem dopoledne na instagramu (@klararecmanova) slibovala, tak se i stalo a sepsala jsem pro Vás pokračování našich oblíbených trendů na léto v roce 2016. Ne všechno jsou úplně novinky, ale nás tyhle trendy prostě baví! 


1. BAMBULKY / POMPONS

Bambulky ovládly svět a já pro Vás chystám DIY video, kde bude prostě všechno: jak si bambulky vyrobit, jak je nosit originálně + celý bambulkový look! 2. BAREVNÉ OČNÍ LINKY / COLOURFUL EYELINES

Zpočátku jsem byla celkem skeptická k těmhle odvážným linkám ale musím říct, že jim asi přicházím na chuť a pokukuju po nějaké námořnické modré a smaragdově zelené!


3. BOHO STYL / BOHO STYLE

Tohle už není žádná novinka, tenhle trend zase ovládl letošní jaro/léto  a to už od jarního festivalu Coachella! A já tenhle styl začínám zbožňovat a cítím, že něco boho nutně potřebuju!


4. ZAVAZOVACÍ BOTY / LACE UP SHOES

Tyhle boty také nejsou žádnou horkou novinkou ale prostě nás baví, jak dokáží každý normální outfit posunout na jiný, elegantnější level. Jen tak nás asi prostě neomrzí!


5. MODRÁ / BLUE
Modrá barva k létu prostě patří a letos tomu není jinak! Královská nebo námořnická modř vévodí i tomuto létu a my se vůbec nedivíme! V líčení, lakování nehtů i barvení vlasů má jasnou zelenou!


Doufám, že vás článek bavil a těšte se na DIY video, které výjde už brzy!
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM