STAY IN TOUCH

......

OUR FAVOURITE SUMMER TRENDS 2016

V dnešním článku bych Vám ráda představila trendy a kousky, bez kterých si letošní léto/podzim nedovedeme představit. Ikdyž ne všechny trendy letošního léta jsme tak zcela pochopily, tak ty které ano, ty vám rády ukážeme!

 1. PROUŽKY / STRIPES
O nesmrtelnosti proužků asi ani nemá smysl psát, to ví snad každý. Stejně jako to, jak perfektně se hodí na léto a hlavně k vodě! V obchodech je navíc najdete snad všude: na tričku, šatech, šortkách, plavkách, čelenkách apod. a navíc v různých barevných variacích.  Prostě, námořnický styl milujeme! 

2.  ROZŠÍŘENÉ KALHOTY / LONG CULLOTES
Pokud se alespoň malinko zajímáte o módu a čtete módní časopisy nebo blogy, museli jste už narazit na tyhle kalhoty! Řeč je o "kulotkách", do kterých se zamilovala už i Nati, a to do těch dlouhých, až na zem, a sama si jedny pořídila! Už brzy je uvidíte v haulu nebo v outfitpostu!

3. ŠEDÉ ŠATY  / GREY DRESS 
Já se zase zamilovala do šedých šatů! Miluju jak jsou variabilní, můžu si k nim vzít conversky i podpatky a vždy to vypadá úžasně. 

4. KVĚTINOVÉ POTISKY / FLORAL PATTERN
Jak už Nati říkala v našem HAULU, tak tohle léto je IN všechno, na čem jsou květiny! Milujeme je na všem: botech, šatech, tričkách, kabelkách,...

5. RAMENA VEN! / OFF SHOULDERS 
Velké oblibě se i teď přes léto těší topy a halenky "off shoulders" a my je teda taky zbožňujeme! 

6. TŘÁSNĚ / FRINGING
Musím říct, že jsem tomuhle trendu dlouhou dobu odolávala, a jak je u mě dobrým zvykem, koupila jsem si kousek až téměř po sezóně. Každopádně doufám, že se třásně budou nosit i na podzim protože jsem si koupila naprosto boží bundičku, o té ale více až v haulu! 


Tak to by bylo o naším oblíbených trendech! Plánujeme ještě článek o našich oblíbených letních outfitech, tak se máte na co těšit, samozřejmě budeme fotit i outfit posty a plánujeme nějaké motivační články ke cvičení, no máte se na co těšit! P.S. Co jsou vaše oblíbené trendy a kousky na léto 2016? 
obrázky z weheartit.com, pinterest.com nebo natalieklara.com
pictures from weheartit.com, pinterest.com or natalieklara.com

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM