STAY IN TOUCH

......

About my actual hair products

Ahoj všichni, doufám si užíváte víkend! Dneska bych se s Vámi ráda podělila o moje aktuální produkty na vlasy a jak jsem s nimi spokojená.


Prvním produktem, který bych Vám chtěla představit, je termofixační sprej na vlasy. Já aktuálně používám tento od L'Oréal (stojí asi 99,-). Tyto spreje používám téměř po každém umytí vlasů, protože si je celkem často tepelně upravuju a chci své vlasy chránit. Vyzkoušela jsem i sprej Trend it up (stojí asi 49,-) z DMka a musím říct, že mi vyhovují oba. Vlasy nebyly tak zničené a příjemně voněly.


Mým oblíbeným šamponem se stal hned po prvním použití Cleanse od Toni & Guy pro zničené vlasy. Moje vlasy vypadají zdravěji, lesknou se a jsou příjemně hebké. Koukala jsem i na jejich ostatní řady a určitě chci vyzkoušet i ten pro brunetky. Malý tip: určitě se vyplatí počkat si na slevu. 

Co na tomhle šamponu oceňuju je i důmyslné "klik" zavírání, které je suprpraktické při mytí vlasů.

O olejíčku na vlasy jsem Vám psala už v tomhle článku a čím víc ho používám, tím ho mám radši. Vlasy krásně vyživí, dodá jim lesk, jsou hebčí a příjemnější na dotek. Já se chystám i na šampon a masku ze stejné řady.

Další produkt, který aktuálně na vlasy používám je lak na vlasy od Syoss s řadou s keratinem, s extra silnou fixací. Vlasy krásně zafixuje ale přitom neslepí.
Co se hřebenu týče, k loňským narozeninám jsem dostala Tangle Teezer Original, se kterým jsem moc spokojená. Je skvělý na mokré i suché vlasy, krásně pročeše a nekudlí.
A poslední věc, kterou bych Vám ráda ukázala je fén na vlasy, který používám. Nejde ani tak o značku, jako o funkce, které fén má a ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti. Rozhodně se nevyplatí si kupovat malé, cestovní fény a pak ho používat "normálně". Vlasy mnohem víc ničí, tím, že se fénujete déle než s klasickým fénem, protože je menší a logicky déle trvá, než si vyfoukáte celou hlavu. 

Další věcí je rozhodně funkce "studené foukání", která vlasy vysuší bez teplého vzduchu a vlasy se tím tolik neničí. 
Doufám, že Vám tenhle článek bude k něčemu dobrý, že jste třeba získali inspiraci nebo že jste se něco nového dozvěděly. Určitě nám dejte do komentářů vědět, budu se těšit u dalšího článku,


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM