STAY IN TOUCH

......

THE DARKNESS IN MY SOUL

Ahoj všichni! Pokračujeme v naší várce podzimních outfitů. Tentokrát se detailněji zaměříme na každý zvlášť. Začneme s tričkem bez ramen, tzv. OFF-SHOULDER T-SHIRT. Byl to letní hit, který přetrval i do letošního podzimu, takže pokud si tento kousek získal místo ve vašem šatníku, rozhodně ho ještě letos vytáhněte!
Dále tady máme PUNČOCHY ve verzi "nadkolenek", které jsem si pořídila v Calzedonii. Myslím si, že většina z vás si všimla reklamy v televizi, právě na tuto značku, s Julii Roberts. Právě ta mě nalákala tam zajet a po nějakých punčochách se poohlédnout. Ty, které jsem si vybrala, byly láska na první pohled. Ale jestli jste si mysleli, stejně jako já, že punčochy od této značky jsou kvalitnější a jen tak se neroztrhají, tak jste pěkně na omylu! Hned vám vysvětlím proč. Prostě jsem si ve škole sedla na židli, pak vstala a díra (zezadu na stehně) byla na světě. A později během dne se udělaly další dvě menší dírky. Takže sečteno podtrženo:
PUNČOCHY NA JEDNO POUŽITÍ!

Ale abych zmínila i pozitiva. Vypadají senzačně  a perfektně se hodí ke kratší sukni, proto se po nich znova podívám, ale určitě po nějaké levnější verzi!
CHOKER- těsný náhrdelník kolem krku nebo obojek (jak mu tak někteří říkají) se stal též žhavým trendem!


Klobouk - C&A
Top - H&M
Sukně - BERSHKA
Punčochy - CALZEDONIE
Boty - H&Mphotos by @danekkkkk


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM