STAY IN TOUCH

......

-HAPPY FRIDAY-

Ahoj všichni! Tímto článkem bych se chtěla zmínit o pár akcích, které se budou zítra (pátek 25.11.) konat. První je event BLACK FRIDAY. Je to den, kdy jsou v obchodech výrazné slevy, upřesňující informace má uvedené každé nákupní centrum zvlášť na svých webových stránkách. Ale například tam patří Douglas, H&M, LINDEX, Marks&Spencer,..
Další není v pravém smyslu akce, ale pro mnohé určitě je! Protože pokud to ještě nevíte, tak zítra bude premiéra nových dílů GILMOROVÝCH DĚVČAT!!! Ale zatím to bude online jen na počítačích, noteboocích,mobilech,..na televizních obrazovkách to nevysílají!😔 Budou jen 4 díly, přičemž jeden díl bude trvat 1,5 hodiny. Pokud to chcete vidět, tak se můžete zaregistrovat na Netflixu, kde je teď měsíc (sledování filmů a seriálů) zdarma nebo můžete počkat až na český dabing, který bude určitě brzo ke stáhnutí.😊


Máte taky tak rádi Gilmorky? 
Nebo dáváte přednost jiným seriálům? 
Uvidíme se u dalšího článku! Nati.❤


2 comments:

  1. Tiež sa veľmi teším na Black Friday a k tým seriálom, medzi môj najobľubenejší určite patrí 90210 Nová generácia ♥

    ReplyDelete
  2. ja mám tiež rada Gilmorky a super že pokračujú :) podľa mňa ešte vymyslia aj niečo do budúcna, pretože si myslím, že to má veľký úspech :) inak top na fotke v strede je veľmi pekný :)
    MakeUpByVeo

    ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM