STAY IN TOUCH

......

SHOPPING CONSIDERATIONS

Dobré ráno všem! Předevčírem jsem se byla s mamkou podívat do nového nákupního centra, které se nedávno otevřelo u nás ve městě. V jednom z obchodů, mezitím, co si mamka zkoušela snad všechny vystavené kousky z výlohy v kabince, jsem měla (nekrátkou) chvíli na to, abych mohla pozorovat lidi, přemýšlet a následně dojít k určitým závěrům o nakupování. 


NA NÁKUPY JEDINĚ S VYSOKÝM PŘÍTELEM
Já nejsem typ holky, co si stěžuje, když zrovna nemá kluka a rozhodně nepatřím k těm holkám, co neumí být sami. Každopádně všechno tohle se mění když stojím v obchodě, před stojanem s prostě božím kabátem, který ovšem (jak jinak) visí úplně nahoře, takže na něj nedosáhnu a jen na něj zbožně koukám a očima propaluju holku, které zrovna její přítel sundává jakýsi podivně veliký svetr v neslušivé barvě. Ten můj kabát by si to zasloužil teda daleko víc! 

PROFI MÓDNÍ PORADCI NA KAŽDÉM ROHU
Při nekonečném čekání na mamku, kdy jsem dřepěla před její kabinkou a čekala, až výjde ven, abych jí řekla, jak jí to zase sluší, jsem pozorovala hlouček dívek, které byly tak nějak normálně, "česky" oděny (tzn. středně modré rifle - úzké, ale ne zas moc, softshellová bunda a jakési sportovní vycházkové boty), které se bavily o tom, jak je nakupování nebaví, jak je móda vlastně nezajímá, když je přerušila jejich nejspíš další kamarádka, která na ně volala z kabinky. Najednou se z ignorantek módy staly profi módní poradkyně a sypaly ze sebe argumenty, proč si ty šaty stoprocentně pořídit. 

KABINKA JAKO ATELIÉR
Ten, kdo si myslí, že zkušební kabinky slouží k pouhému vyzkoušení si oblečení, tak se šeredně mýlí a nejspíš autorův záměr absolutně nepochopil. Jako ten pán nedávno v obchodě, který čekal na svou manželku lomeno přítelkyni lomeno sestru (???) a neustále se ujišťoval, jestli se jí vevnitř neudělalo nevolno, že tak dlouho nevychází. To asi netušil, že takhle nějak vznikají kabinková selfie...

Doufám, že jste článek brali s rezervou, a že jste se u něj třeba i maličko pobavili. Určitě mi dejte vědět, jestli se Vám líbil/nelíbil a podělte se o své úvahy o nakupování! 

8 comments:

 1. Jee, tohle mě hrozně pobavilo!:) Jste skvělé, holky!:):3

  ReplyDelete
 2. Mám štěstí, že má přítel skoro dva metry - sama jsem malá a taky mi dost často něco podává :D :D Jinak selfie v kabince jasně, ale už jsem zažila, že jsem čekala až se nějaká z kabinek uvolní a nějaký holky se za závěsem nakrucovaly a byly tam věčnost.. bože :D :)

  BLOG EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to máš štěstí!S tím čekáním se nám to taky už tolikrát stalo,známe teenagerky..😀

   Delete
 3. Článek mě fakt pobavil, je to tak trefný! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. Klárko, tak to mě opravdu pobavilo...moc povedený článek ;)

  ReplyDelete
 5. Klárko, tak to mě opravdu pobavilo...moc povedený článek ;)

  ReplyDelete
 6. Taky mě to pobavilo, obzvláště slečny poradkyně :D
  Ejnets in Lisboa

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!


INSTAGRAM @klararecmanova
...

INSTAGRAM