STAY IN TOUCH

......

WHEN I POST ON INSTAGRAM

Krásný středeční večer! Dneska bych Vám ráda představila svůj IG účet - @klararecmanova a zároveň se s Váma podělila o to, jak fotky fotím, upravuju a sdílím. Jestli mě a Nati na Instagramu ještě nesledujete, tak byste určitě měli, když nejsme zrovna aktivní na blogu, tak na IG určitě ano!
  
Na Instagram sdílím fotky snad všeho! Ráda se s Vámi podělím o kousky svého života, o to, co zrovna dělám, co mám ráda, místa, která musíte určitě navštívit apod. Fotím snad pořád, i tak se na Instagram nikdy nedostanou všechny. Jednak z estetického hlediska, přece jen na IG nahrávám jen ostré a  "hezké" fotky. A jednak proto, že ne všechno se na IG hodí a tak si každou fotku několikrát promyslím. 

A ano, opravdu je Instagram jen kousek reality, každopádně na mém IG profilu si můžete být jisti, že to co fotím, tak i dělám, skutečně to jím nebo skutečně nosím. 

Fotky fotím většinou tabletem, který má přece jen lepší kvalitu fotek než můj telefon. Popř. přidávám fotky, které fotíme na blog zrcadlovkou. Fotky pak ještě upravuju, většinou přímo v IG, kde si hraju s LUXem, jasem, sytostí, apod. Filtry používám ale pouze na pár procent, aby fotce dodaly jen patřičný nádech. Když mám náladu, hraju si s fotkama v počítači v programu PhotoScape. 

Doufám, že se Vám článek líbil a že Vám třeba i pomohl. Já se na Vás budu těšit u dalšího článku,


INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM