STAY IN TOUCH

......

WHEN NATI POSTS ON INSTAGRAM

Krásné úterní ráno!
Dneska bych vám chtěla ukázat takovou menší ochutnávku ze svého instagramu, na kterém jsem mimochodem pod jménem @nati.stridova (pokud mě teda ještě nesledujete).

Snažím se přidávat fotky co nejčastěji (nejlépe obden), ale samozřejmě mi to čas od času nevyjde.To zná asi každý. Najednou se toho nahrne moc, do toho ještě nemoc nebo škola, a už jsem pozadu. 

Nejradši postuju fotky z cestování. Vždycky totiž nafotím kupu fotek a pak mi ,,jen" zbývá vybrat ,,tu jedinečnou". Tohle prostě miluju, prohlížením si vybavím celou dovolenou, a nejraději bych se tam zase vrátila.(PLEASE,COME BACK SUMMER!)
Poslední travel fotky jsou ještě z léta, kdy jsem spolu s kamarádkami vyhrála (díky celostátní soutěži v němčině) zájezd do Německa (odkaz na článek zde), pak Chorvatska (odkaz zde), Kanárských ostrovů (zde) nebo Barmy (tady).

Dalším typem fotek je kategorie fashion. Tady nesmí chybět kabinkové selfíčka, která patří bezpochybně k nakupování. Tak to mám aspoň já! Když nevyjde nákup, tak mi přinejmenším zbydou fotečky. Nebo shooty z focení na blog, jak můžete poslední dobou vidět. 

A jako poslední sortu tady máme foodstagram nebo lifestyle. Tady přidávám asi nejmíň, ale když už, tak se snažím o co nejlepší výkon (to zní jako bych běhala nějaký maraton). No nic, tohle by bylo všechno, nemá smysl se ještě víc zbytečně vykecávat. Snad vám to takhle stačilo a pro více fotek víte, kam máte zamířit!INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM