STAY IN TOUCH

......

CHRISTMAS WITH THE STYLE BOOK

Vy nám děláte radost celý rok, tím jak nám píšete komentáře, hlasujete pro nás v určitých blogerských soutěžích, motivujete nás k tomu, abychom to, co děláme, dělaly co nejlépe. Jsme Vám za to, kde jsme se zase o ten rok posunuly vděčné a došlo nám, že jsme vás za to už zase nějakou chvíli neobdarovaly a vzhledem k tomu, že jsou tady zase za chvíli Vánoce (cože?!), tak jsme pro Vás nachystaly Vánoční giveaway! 


Těšit se můžete na masku na obličej od značky FREEMAN, Nati pro Vás vybrala avokádovou na důkladné vyčištění a zklidnění pleti a čistící pásky od ESSENCE.  

Z dekorativní kosmetiky jsme pro Vás vybraly FREEDOM tvářenku, od ktré se nám moc líbil odstín a brutální pigmentace. Oční linky od UMY nás taky zaujaly, vyzkoušíme je spolu s Vámi.  

Co já k Vánocům prostě nutně potřebuju jsou voňavá mýdla do koupele! Moje oblíbená vánoční vůně sprchového gelu je od DERMACOLU AROMA RITUALS Belgická čokoláda, ve mě to prostě evokuje vánoční cukroví! Tekuté mýdlo v naprosto božím obalu, nádhernou vanilkovou vánoční vůní od BALEY se mi taky zdálo jako skvělý dárek a jako něco, co by se Vám mohlo líbit. No a nakonec jsme vám vybraly krásné vánoční mýdlo ve tvaru hvězdičky, které voní prostě dokonale, navíc je v roztomilém pytlíčku!  


Jestli si chcete o tenhle vánoční balíček zasoutěžit musíte splnit několik jednoduchých podmínek:

1) Protože tahle giveaway má být pro naše sledovatele a čtenáře, musíte nás sledovat na:
GFC (vpravo v menu - REGULAR READERS), FB a YOUTUBE
2) napsat nám do komentáře váš email
3) být z ČR/SK

plus jestli nás sledujete i na našich instagramech @klararecmanova a @nati.stridova, můžete napsat další komentář se jménem, jakým nás tam sledujete (1komentář za Kláru a 1komentář za Nati) 

Hodně štěstí!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM