- WHAT I GOT FOR CHRISTMAS -

by - 12/25/2016

Doufám, že si užíváte vánoční svátky. Já se cpu od rána do večera cukrovím, koukám na pohádky, čtu si knížky a vůbec dělám všechno, co tak nějak přes rok jinak nestíhám. Nati dneska odjela na lyžovačku do Itálie, tak jsem se rozhodla, že Vám alespoň já sepíšu, co jsem včera dostala od Ježíška.Snad ani nemusím psát, že tohle není článek, kde se chci jenom chlubit, kdo si myslí, že jo, tak at přestane číst.

Dárky jsem začala dostávat už dvacátého druhého, kdy jsem dostala dárky od kamarádek, se kterýma jsme si řekly, že si dárky dávat nebudeme a samozřejmě jsem byla jediný exot, který nikomu nic nedal. Dostala jsem své oblíbené mandle v čokoládě, žvýkačky a PFko a krabičku s bonbonkama a roztomilý přání. Ještě jednou díky holky!

Den před Vánocemi jsem šla ještě do práce, po které mě čekala oslava mého kamaráda, který udělal certifikát FCE (ještě jednou gratuluju Luki!) a poučila jsem se z chyb a koupila tentokrát něco malého každému, kdo tam byl. A dostala jsem lak na nehty v odst. 010 a boží gumičky do vlasů, které mi nebudou trhat vlasy. Juchů! Děkuji Domi <3No a včera jsem dostala dárky od mé rodiny, která přesně ví co mám ráda a co se mi líbí. O mém přívěsku Pandora a té mega kampani kolem Pandory, která mě od ní odrazuje jsem vám už psala. Moc nevěřím tomu "jedinečnému" šperku, na který čeká v řadě dalších 500 lidí, každopádně věřím v jedinečnost okamžiku, zážitky a vzpomínky na to, co vám daný šperk připomíná, at je to Pandora, Tiffany nebo co já vím. A přiznejme si, Pandora je prostě krásná.

Nečekaným dárkem pro mě byl parfém od Chloé, který mi vybrala mamka, a který vážně moc pěkně voní. Já vůně neumím vůbec popisovat, takže jestli Vás zajímá jak voní, musíte si ho jít očuchat do parfumérie. Od bráchy jsem dostala tyhle krásné náušničky, které jsou z C&A a já jsem se na ně koukala koukat snad celý rok. Jsou to takový ty s tím "zadečkem", prostě s tou perličkou za uchem místo zapínání a asi jsem na něj byla hodná, že mi je Ježíšek přinesl.


Knížka je už klasika a letos jsem dostala staříka od Jonase Jonassona a už se na ní moc těším! 


Mezi dalšími dárky jsou už jen nějaké penízky od babiček apod. no a cardigan s kabelkou z C&A, který už brzo uvidíte v outfitu! 

Tak tohle byly moje dárky, které jsem dostala a kterých si moc vážím. Hlavně si vážím všech lidí, kteří si na mě vzpomněli a které mám moc ráda. Doufám, že i vy jste prožily krásný štědrý den s lidma, které máte rádi, v pohodě a bez starostí. Krásné vánoční svátky, nashle u dalšího článku


You May Also Like

14 komentářů

 1. Překrásné dárky! Tenhle parfém Chloé je můj nejoblíbenější <3 xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc a můj momentálně taky! <3

   - Klára

   Delete
 2. Jéé, dostala jsi překrásné dárky :) Užívej si vánoční čas ♥

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. Nádherné dárečky jsi dostala. Přeji krásné vánoční svátky i tobě. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 4. Nádherné darčeky! Tá Chloe voňavka by potešila aj mňa:) Ja som dostala Marc Jacobs:) A Pandoru som dostala tiež:)

  Saja Frey blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem měla právě vyhlídnutou Daisy od Marca, tu v bledě modrém flakonku za peníze z brigády, ale Ježíšek mě předběhl :-)

   - Klára

   Delete
 5. Krásné dárečky! Od Jonase jsem četla knížku Analfabetka, která uměla počíta ,-)
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji a Analfabetku mám na wishlistě taky! ;-)

   - Klára

   Delete
 6. Některé nákupy je složité udělat celou částkou, ale proto i existuje úvěrování. Díky servisu https://vsepujcky.cz/company/vataonline můžete rychle a pohodlně získat úvěr během několika minut

  ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!