STAY IN TOUCH

......

WISHLIST: JANUARY 2017

Krásný pátek všem! První letošní týden školy mám konečně za sebou a na řadu opět přichází víkend. Kdybych měla ten první týden v roce 2017 nějak zhodnotit, tak musím říct, že byl (možná až překvapivě hodně) úspěšný. Nejenom, že testy, které jsme psali před Vánocemi nedopadly úplně nejhůř, ale dala jsem (konečně!) opravit foťák (teď už se jen modlím, aby oprava nestála víc než foťák samotný) a ulovila pár kousků v povánočních slevách. Podle mě docela progress týden. Každopádně jsem učinila několik rozhodnutí, které tak nějak souvisí s dnešním článkem, tedy wishlistem, který jsem pro Vás připravila, tak pojďme rovnou na to!

Obecně si žádná předsevzetí nedávám, nejenom proto, že je nikdy nedodržím ale taky proto, že nějak věřím, že když na sobě člověk chce něco změnit, udělá to hned a nepotřebuje čekat na nový rok. Na druhou stranu ale chápu, že s koncem starého roku a s začátkem toho nového, můžeme za minulostí udělat jakkoli tlustou čáru a začít od nuly s "čistým štítem" a tak jsem se rozhodla si stanovit pár cílů (neříkám tomu předsevzetí záměrně, bylo by to okamžitě odsouzeno k záhubě), které se budu snažit si v novém roce splnit. 
Když jsem se tak procházela knihkupectvím, narazila jsem na stojan s knihami v angličtině. Namátkou jsem si jednu vytáhla, zalistovala a zkusila si přečíst jednu celou stránku. K mému překvapení jsem ji přečetla úplně v pohodě a rozuměla téměř každé slovo. A pak mi to došlo. Proč já vlastně nečtu knížky v angličtině? Skvěle si u toho procvičím angličtinu a vychutnám si knížky v originále. O tom, že bych obecně měla více číst, to o sobě vím a nadávám si za to každý rok, ale tenhle, se budu snažit číst co možná nejvíce a teď navíc i v angličtině. Nejvíce mě zaujala knížka Fangirl, na kterou jsou skvělé recenze. 


O tom, že jde blogování o poznání snadněji, když máte patřičné vybavení se asi moc rozepisovat nemusím. Taky se snad nemusím rozepisovat o tom, že samotné vybavení ale opravdu nestačí, ovšem je nedílnou součástí každého blogera. Chtěla bych (a Nati určitě taky, že?) náš blog zase někam za ten rok posunout a myslím, že koupě stativu, abych si foťák nemusela opírat o stojan na noty, je ten správný krok vpřed.


O základech šatníku je na blozích snad miliarda článků, videí a nevím čeho všeho ještě, ovšem i tak některé z nich ještě prostě v šatníku nemám. Například kvalitní koženou bundu, tu hledám v obchodech od loňského jara. Snad se mi to letošní jaro poštěstí. 


Mám asi troje hodinky, které skoro vůbec nenosím. Všechny jsou moc hezké, hodí se téměř ke všemu, můj zásadní problém je v tom, že jsem líná si chodit kupovat baterku do hodinek. Dokud ty hodinky fungují, nosím je často a ráda. Ovšem jakmile se vybijí, tak s nima končím. Jenže tyhle jsou prostě nádherný a myslím, že mi je pošlou i s nabitou baterkou... 

To, že se začnu stravovat zdravěji a začnu se víc hýbat, víc cvičit a běhat, to si neříkám jen na Nový rok, ale po každém nedělním obědě. Znáte to ne, když sedíte na sedačce, nemůžete se hnout a vyčítáte si, že jste si přidali knedlíky. Tak to jsem přesně já, s břichem jako v nevímkolikátém měsíci těhotenství a dušuju se, že od teď jím a žiju zdravě. No a abych se k tomu běhu a sportu obecně nějak dokopala, v tom mi (myslím) dopomůže hezké sportovní oblečení, no ne?


Poslední položka na mém přacím seznamu jsou pěkný (nejspíš) bílý tenisky. Dlouho jsem se rozhodovala (a pořád ještě rozhoduju) mezi klasickýma bílýma Converskama a Reeboky. Každopádně Reeboky mě oslovily možná a maličko víc, přece jen nejsou až tak profláklé (teda aspoň tady u nás) jako Converse a navíc mají vyšší podrážku a znáte mě, každý cenťák navíc se počítá! 


Tak tohle by bylo z mého aktuálního WISHLISTU všechno, doufám, že se Vám článek líbil. Určitě mi dejte vědět, co se objevilo na vašem wishlistu, mějte se krásně a ahoj u dalšího článku!
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM