STAY IN TOUCH

......

HAVE NO INSPIRATION

Ahoj všichni! Doufám, že máte krásnou neděli, že si užíváte poslední hodiny volna (ikdyž máme o hodinu toho volna míň no, co už) a čerpáte energii do nového týdne. Já jsem během víkendu dočetla poslední knihy k maturitě, sepsala maturitní seznam knih, dělala nějaké cvičné testy na přijímačky, a tak, takže jsem moc neměla čas na psaní článku a vůbec jsem neměla tu správnou blogovací náladu. Ale protože jsem vás nechtěla zanedbat, chtěla jsem něco, alespoň krátkého, sepsat. Každopádně, když už jsem si našla čas a chtěla se do toho dát, nenapadlo mě jediné téma, které by a) se na blogové scéně (nebo tady na blogu!) neopakovalo snad milionkrát (nejsem si úplně jistá, jestli chci psát jen dokolečka OOTD, wishlist, OOTD, wishlist, OOTD, OOTD, wishlist,....), b) alespoň trochu dávalo smysl nebo c) mi přišlo prostě zajímavé, všechny mi připadaly nudné a nenapadlo mě nic dost originálního, o co bych se s váma chtěla podělit.

tématická píseň by Thom Artway

Tak jsem si řekla, že s váma tuhle mou blogerskou krizi budu sdílet, že tohle je dostatečně originální, snad to dává hlavu i patu, ale hlavně, snad to pochopíte a omluvíte mě. Já vám můžu už teď říct, že s Nati pracujeme na jednom videu, které výjde už hoodně brzo, a které jsme ještě nikdy předtím netočily, tak snad se vám bude líbit. Nati pro vás zase připravuje články o vlasech a cvičení, takže se určitě máte na co těšit. 

Budu moc ráda, když mě trochu nakopnete a třeba mi do komentářů napište, co by vás třeba zajímalo, jestli máme s Nati na sebe něco prásknout, nebo jestli je nějaké téma, na které chcete znát náš názor. Já pro vás už vymýšlím zajímavé články i videa, navíc pořád nejsem úplně spokojená s designem blogu, takže možná ještě dojde k nějakým změnám, no ještě uvidíme.

Vy se mějte krásně, skládejte básně, přežijte další pracovní týden a já se na vás budu těšit zase příště!

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM