STAY IN TOUCH

......

MY PERFUME CHAMPIONS

Já jsem velmi nerozhodný člověk. O všem hrozně moc přemýšlím, těžko se mi rozhoduje, čím víc na výběr, tím pro mě kolikrát hůř. A to hlavně, co se parfémů týče. V parfumeriích jsem vždycky půl dne a ještě jsem nenašla vůni, která by mě přesně vystihovala, a po které bych sáhla pokaždé, když už si nevím rady. Všechny své parfémy zbožňuju, moc mi voní, ale ke všem jsem přišla vlastně náhodou. 

Používám tři parfémy: Sheer love od Victoria´s Secret, Chloé a Little lace dress od Avonu.

 Co se Viktorky týče, tak k té jsem se (jako ke všem svým parfému, ale to už jsem říkala) dostala úplnou náhodou. Když si mamka něco objednávala z parfums.cz (dneska už z Notina), tak se mě zeptala, jestli něco nechci, že jí zbývají nějaké peníze, aby měla dopravné zdarma a já zrovna nic moc nepotřebovala, a tak jsem brouzdala po e-shopu no a narazila jsem na parfémy. Vzhledem k tomu, že já jsem docela skeptická k nakupování po internetu a to ještě vůní, tak se mi do toho moc nechtělo, ale když jsem objevila tyhl parfémované vody od Victoria´s Secret, tak jsem si řekla, že to risknu. Parfém jsem objednala tady.

Objednala jsem si vůni Sheer love, což je velmi jemná, decentní květinová vůně a co je její velkou výhodou, tak vážně skoro nemizí a to se s ní stříkám docela pravidelně a vážně s ní nešetřím!


Chloé jsem dostala jako nečekaný dárek od Ježíška, o to větší radost jsem z ní měla. Je to vůně se základem z jantaru a virginského cedru. Měla by tam být cítit i magnólie, růže, konvalinka, liči, pivoňka a frézie. Pro mě je to zkrátka silnější květinová vůně s velmi slušnou výdrží. Přesný odkaz na vůni tady.


 No a poslední moje "náhodná" vůně je od Avonu a k té jsem přišla tak, že si ji nejdřív objednala mamka, každopádně jsem si ji nenápadně ukradla pro sebe, mamce stejně moc nevoněla. Jee to zase jemná květinová vůně, která, nebudem si nic nalhávat, toho zase moc nevydrží. Ale jestli vám nevadí se dvakrát třikrát za den přestříkat, žádná tragédie to není. Sehnat ji můžete ještě tady.


Doufám, že se Vám článek líbil, určitě mi napište, jestli vy jste už svou charakteristickou vůni našli a popř. jaká to je. Mějte se krásně, u dalšího článku se na vás budu těšit,

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM