STAY IN TOUCH

......

SPRING MUST HAVES

Krásný den všem! Tak jakpak se máte? Kupříkladu mně se daří skvěle, máme právě jarní prázdniny, takže pohoda, klídek a tabáček. První sluneční paprsky jsou už konečně tady. Kromě toho, že vytahujeme sluneční brýle, tak balíme zimní kabáty a pomalu se rozkoukáváme, co máme v našem jarním šatníku. Proto jsem si pro vás připravila pár tipů na nové kousky, které se také často objevovaly na fashion weeku. Proto ať si vyberete jakýkoliv z nich, tak nešlápnete vedle. 

1. BÉŽOVÝ TRENČKOT, klasika, která nepotřebuje další okecávání. Zkrátka univerzální kousek napříč dobou. Vyberte si kratší, delší, světlý či tmavý a budete za "hvězdu"!

 
all photos via pinterest2. ARMY BUNDA- skvělá varianta místo klasického koženého křiváku. Tahle kráska se prorvala na přední příčky must haves. Zatím jsme ji vždycky viděli spíše na podzim nebo i v období babího léta, ale tentokrát se bude nosit i toto jaro. A pokud chcete povýšit ještě na vyšší level, přepašte svůj pas jednoduše páskem a vyražte do ulic!


 

3. KŘIVÁK- ať už jeho barevné varianty( nejčastěji v pastelové,hořčicově žluté nebo zelené barvě) jsou možné, tak jsem stále zastánce klasické černé. Touto ,,happy'' barvou neuděláte chybu, navíc se nemusíte bát, že si k ní něco nemůžete vzít, protože se skvěle kombinuje.
 

 

4. TOP S VÝŠIVKAMI- nejčastěji se na přehlídkách objevovaly květinové vzory, které se nyní hojně vyskytují v kamenných obchodech. Je to jednoduchý detail, který ale ozvláštní každý outfit. Navíc když se podíváte na tento kousek, tak je naprosto jasné, že už se probouzí jaro! Co víc si přát?
 

 

5. VÝRAZNÉ RUKÁVY- kousek, který je výrazný sám o sobě, a tak ho stačí spárovat s obyčejnými džínami

6. STREET STYLE TREND: SÍŤOVINA- je to zpátky! Většinou se nosí v podobě silonek, ale můžete samozřejmě najít i síťovanou halenku. Já osobně jsem spíše pro to nosit to jako silonky pod roztrhané džíny. Věřte, že takový detail udělá velkou službu. Není to totiž až moc, ale přece jen ukážete, že víte, co se právě nosí. :)
7. HOODIE- zkrátka jakákoliv mikina s kapucí. Nosit ji můžete k čemukoli, ale velkou parádu udělá, když si ji vezmete pod kabát nebo džínovou bundu a necháte přes ni vykukovat kapuci.

 

8. SHOCKING PINK - možná se divíte, ale na vrchol žebříčku barev se dostala RŮŽOVÁ! Na přehlídkách se vyskytovaly téměř všechny její odstíny, proto, pokud nejste na neonovou verzi, tak klidně šlápněte po pudrově růžové a vykouzlíte krásný outfit.

 

9. 50 SHADES OF YELLOW- totéž platí pro tuto barvu, jakýkoliv odstín
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/1b/62/b8/1b62b832e4fdd32993528fbbd4d16977.jpg10. WHITE, WHITE AND?- ano, a zase bílá! Tyto tři barvy budou hrát hlavní roli, proto by mělo cenu se po nich kouknout až budete obnovovat šatník! Ale pokud bych měla vybrat jen jeden kousek, byly by to bílé košilové šaty.

 


Tak jak se vám článek líbil? Určitě nám dejte vědět až si nějaký ten kousek pořídíte.  A těšte se na příště, kdy vám ukážeme, jaké účesy se budou nosit tohle jaro! :-)

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM